Změna autora příspěvku

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
Návštěvník

Změna autora příspěvku

Příspěvek od Návštěvník » úte 16. pro 2008 13:31:11

Ahoj, dříve jsem v phpBB viděla funkci pro změnu autora příspěvku. Teď ji ale vůbec nemůžu dohledat, procházela sem moderátorský panel i editaci příspěvků a nikde to tam nevidím, můžete mě pls někdo navést?

Nerdy
Příspěvky: 1295
Registrován: sob 16. úno 2008 12:10:53
Bydliště: index
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna autora příspěvku

Příspěvek od Nerdy » úte 16. pro 2008 14:05:37

U příspěvku klikneš na obrázek s otazníkem (je na pravo od "upravit") a tam už to snad najdeš :-)
www.Jump4.cz, www.RockForPeople.cz/forum/

Pomocí soukromých zpráv podporu nepodávám.
Pro Warez fóra podporu nepodávám.
Než se začneš ptát, hledej.
Nenabízíš-li za pomoc peníze, neurguj, podporu podávám ve svém volném čase.

Nabízím od instalací phpBB, přes aktualizace na nejnovější verze, po úpravy phpBB a stylů, a další. - SZ, email.

Návštěvník

Re: Změna autora příspěvku

Příspěvek od Návštěvník » sob 27. pro 2008 15:07:37

Na otazník jsem klikla, ale nikde to tam nevidím :-( můžete mě pls nasměrovat? díky

Nerdy
Příspěvky: 1295
Registrován: sob 16. úno 2008 12:10:53
Bydliště: index
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna autora příspěvku

Příspěvek od Nerdy » sob 27. pro 2008 15:10:17

Tak nejspíš nemáě oprávnění, protože bys to jinak určitě našel (Možnosti moderátora).
www.Jump4.cz, www.RockForPeople.cz/forum/

Pomocí soukromých zpráv podporu nepodávám.
Pro Warez fóra podporu nepodávám.
Než se začneš ptát, hledej.
Nenabízíš-li za pomoc peníze, neurguj, podporu podávám ve svém volném čase.

Nabízím od instalací phpBB, přes aktualizace na nejnovější verze, po úpravy phpBB a stylů, a další. - SZ, email.

Návštěvník

Re: Změna autora příspěvku

Příspěvek od Návštěvník » sob 27. pro 2008 15:53:30

jsem tam přihlášena jako administrátorka (nikdo jinyý admin účet nemá), a když si rozdělám tu roletku "možnosti moderátora" , tak tam mám pouze zamknout nebo odstranit... :-(

jerrry
Příspěvky: 147
Registrován: stř 05. lis 2008 23:27:51

Re: Změna autora příspěvku

Příspěvek od jerrry » sob 27. pro 2008 16:31:37

Mám úplně stejný problém. Jsem hlavní (a jediný admin fóra), skupinu Administrátoři mám nastavenou pro svůj účet jako výchozí (dále jsem členem skupin uživatelé a moderátoři). V nastavení oprávnění mám pro skupinu administrátoři nastavené u "Mohou měnit autora příspěvku" na ANO. Ale když kliknu na otazník, tak mám na výběr pouze zamknutí nebo odstranění příspěvku.

edit: SEM SLEPOŇ, já jsem to pořád hledal v té rolovací nabídce akcí, ale ono se to objevilo nad tím, je tam položka "Změnit přispěvatele:" ;-)

Uživatelský avatar
Zeus
Příspěvky: 168
Registrován: pon 12. dub 2010 10:34:15

Re: Změna autora příspěvku

Příspěvek od Zeus » sob 21. srp 2010 19:44:39

Mám dotaz po kliknutí na otazník nemám možnost upravy příspěvku ani změnit autora příspěvku atd jsem na foru hlavní admin a moderátor a to se mi nezobrazuje ani u moderátorů v oprávněních mám všude jen zelenou! Neví náhodou v čem může být problém kde se to může přebíjet?? Rád bych změnil atora příspěvků, ale v šabloně se to neukazuje.... díky za pomoc.... 8-| a také tam nemám položku zamknutí nebo odstranění příspěvku.

Zjistil jsem že když na forum nahraju novou šablonu bez úprav tak se mi to zobrazuje jak má....tak že bude někde chyba u šablony mám acidtech....

Senky
Podpora
Podpora
Příspěvky: 2321
Registrován: sob 04. črc 2009 13:33:10

Re: Změna autora příspěvku

Příspěvek od Senky » sob 21. srp 2010 21:53:40

Je možné, že je to chyba štýlu. Over si, či je tá verzia pre 3.0.7
‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‎‏‏‎ ‎ ‎ ‎🔔
Browser & Mobile Notifications Extension
Nyní také podpora Safari (macOS i iOS)

Ivana
Příspěvky: 28
Registrován: ned 07. bře 2010 19:15:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna autora příspěvku

Příspěvek od Ivana » pon 23. srp 2010 12:56:53

Podobný problém jsem měla taky, jako hlavní admin na fóru bez moderátorů. Ani s admin právy jsem se nedostala k některým moderátorským funkcím.
Je nutné v administraci nastavit práva moderátorů a zařadit sáma sebe do skupiny moderátorů s nejvyššími právy.

Zamčeno