Aktivace uživatele

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
lukis
Příspěvky: 306
Registrován: pát 04. črc 2008 16:51:02
Bydliště: před pc stolem
Kontaktovat uživatele:

Aktivace uživatele

Příspěvek od lukis » sob 30. srp 2008 14:11:34

Omilem jsem nastavil to coopa nebo jak to je, a tet bych mel aktivovat uzivatele, jenze coopa jsem zrusil a nwm kde je mám aktivovat....

Culprit
Příspěvky: 3744
Registrován: čtv 06. dub 2006 0:00:00
Bydliště: Praha, ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktivace uživatele

Příspěvek od Culprit » sob 30. srp 2008 15:20:47

Coopa by měla zobrazovat vlastnost při registraci o věku uživatele.
Takže s aktivací uživatele be neměla mít nic společného.
Nastavení registrace uživcatelů je zde: ACP -> Obecné -> Konfigurace fóra -> Registrace uživatelů.
Tam se zapíná i vypíná coopa.

Uživatelé čekající na aktivaci budou mezi neaktivními uživateli, tam se dají aktivovat.
Seznam neaktivních uživatelů je na základní administrační stránce. Jinak tu: ACP -> Uživatelé a skupiny -> Uživatelé -> Neaktivní uživatelé
«Přečtu si informace o instalaci fóra a jeho komponent» «Podívám se po webu, jestli to někde nebylo řešeno» «Umím li něco z dané oblasti problému, pokusím se vyřešit sám» «Zeptám se podpory» «Neurguji podporu»

lukis
Příspěvky: 306
Registrován: pát 04. črc 2008 16:51:02
Bydliště: před pc stolem
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktivace uživatele

Příspěvek od lukis » sob 30. srp 2008 16:00:59

jj už jsem je aktivoval... dojde jim email že byly aktivování??

Culprit
Příspěvky: 3744
Registrován: čtv 06. dub 2006 0:00:00
Bydliště: Praha, ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktivace uživatele

Příspěvek od Culprit » sob 30. srp 2008 16:15:56

proč když jsi je aktivoval?
«Přečtu si informace o instalaci fóra a jeho komponent» «Podívám se po webu, jestli to někde nebylo řešeno» «Umím li něco z dané oblasti problému, pokusím se vyřešit sám» «Zeptám se podpory» «Neurguji podporu»

lukis
Příspěvky: 306
Registrován: pát 04. črc 2008 16:51:02
Bydliště: před pc stolem
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktivace uživatele

Příspěvek od lukis » sob 30. srp 2008 16:54:39

Culprit píše:proč když jsi je aktivoval?
jj ale aby o tom věděli protože jsem tam měů bloklýcj přez 30 uživatelů, nevim jestly se to doý ž jsem je aktivoval..

Zamčeno