[phpBB 3.x.x] Nezobrazují se tlačítka Odpovědět, Citovat ...

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
Hunterz
Příspěvky: 5
Registrován: pát 25. bře 2011 12:10:28

Re: [phpBB 3.x.x] Nezobrazují se tlačítka Odpovědět, Citovat

Příspěvek od Hunterz » pát 25. bře 2011 17:34:36

Jasny, proto si myslim, ze by bylo lepsi balit to nekde na linuxu a prava spravne nastavit. Naprosta vetsina hostingu u nas jede prave na linuxu a prava souboru a adresaru respektuje. Prebalte to v linuxu a predejdete tak tomuhle evergreenu s nefunkcni cestinou.

riko
Příspěvky: 1
Registrován: úte 14. čer 2011 14:42:07

Dobry den lze uzivateli zakazat uzivatelsky panel?

Příspěvek od riko » čtv 16. čer 2011 10:43:28

Dobry den lze uzivateli zakazat uzivatelsky panel?
Poku ano, jak, kde?

hanka.s
Příspěvky: 1
Registrován: pát 24. čer 2011 11:57:53

Re: [phpBB 3.x.x] Nezobrazují se tlačítka Odpovědět, Citovat

Příspěvek od hanka.s » pát 24. čer 2011 12:31:55

Hunterz píše:
Vojáček píše:Chyba v balíku není. Osobně s tím problém nemám a používám Linux. Nesmíš ale zapomenout, že pokud nainstaluješ LAMP server, tak složka /var/www je automaticky nastavená tak, že oprávnění má pouze uživatel root. Takže u toho musíš změnit vlastníka přes příkaz a to samozřejmě udělat i pro obsažené soubory ;-)
To se mi nezda. Proc teda byly prava podadresarich en spravne? Proc teda byly spatne jen v tech cs podadresarich? Podival jsem se do toho zipu a ty prava jsou v podaresarich cs opravdu spatne. Porovnejte si to s podadresari en.
phpBB jsem nainstalovala předevčírem, vzala jsem balík s češtinou (3.0.8) a měla jsem stejný problém: neviděla jsem tlačítka edit a quote. Špatná práva byla ještě v adresářích {prosilver|subsilver2}/imageset/cs. Vážně by to chtělo v těch zipech opravit.

psychokiller

Re: [phpBB 3.x.x] Nezobrazují se tlačítka Odpovědět, Citovat

Příspěvek od psychokiller » stř 16. lis 2011 18:27:07

Zdar.Nezobrazují se mi tlačítka upravit a citovat... Složku cache jsem promazal v imageset jsou , práva jsou nastavené. a stale to nejde.... kdyžtak tu je link http://www.ge.bluefile.cz

Rhianns
Příspěvky: 360
Registrován: sob 29. led 2011 18:43:28
Bydliště: Tschechisch
Kontaktovat uživatele:

Re: [phpBB 3.x.x] Nezobrazují se tlačítka Odpovědět, Citovat

Příspěvek od Rhianns » stř 16. lis 2011 19:07:40

Měl by jste aktualizovat styl http://www.ge.bluefile.cz/styles/Cerulean/style.cfg Cerulean je pro verzi fora 3.0.7
phpBB Pravidla | Návody | phpBB 3.0 : Instalace | Nevíš, nauč se

Nabízím úpravy stylů a modifikací, instalace modx, využívám i JS a Flash.. aj. služby-- více na @rhianns
Aby vám byla poskytnuta podpora, musíte psát čitelně a srozumitelněNedávám podporu přes SZ

psychokiller

Re: [phpBB 3.x.x] Nezobrazují se tlačítka Odpovědět, Citovat

Příspěvek od psychokiller » stř 16. lis 2011 19:21:04

Rhianns píše:Měl by jste aktualizovat styl http://www.ge.bluefile.cz/styles/Cerulean/style.cfg Cerulean je pro verzi fora 3.0.7
A jak? Zvolit jinný? Na tomhle jediným se mi podařilo rozjet Social Networl 0.6.1

danti
Příspěvky: 2618
Registrován: pon 12. led 2009 20:57:21

Re: [phpBB 3.x.x] Nezobrazují se tlačítka Odpovědět, Citovat

Příspěvek od danti » stř 16. lis 2011 19:31:27

Tak ze si vyberies aktualny styl

Uživatelský avatar
Jetchelas
Příspěvky: 624
Registrován: ned 04. zář 2011 15:27:14

Re: [phpBB 3.x.x] Nezobrazují se tlačítka Odpovědět, Citovat

Příspěvek od Jetchelas » stř 16. lis 2011 19:32:23

Social Network funguje celkem bezproblémově i na dalších stylech. Jediný styl, u který by mohl být problém je Supernova, ale mám za to, že na stránkách Social Network již tento problém vyřešili. ;-)

psychokiller

Re: [phpBB 3.x.x] Nezobrazují se tlačítka Odpovědět, Citovat

Příspěvek od psychokiller » stř 16. lis 2011 19:42:06

A když si ale zaktualituji nebude česky co?

Uživatelský avatar
Jetchelas
Příspěvky: 624
Registrován: ned 04. zář 2011 15:27:14

Re: [phpBB 3.x.x] Nezobrazují se tlačítka Odpovědět, Citovat

Příspěvek od Jetchelas » stř 16. lis 2011 19:48:58

Ve stylu se jazyk mění pouze u tlačítek (nové téma, odpovědět,...) a při aktualizaci nedochází k nahrávání nových tlačítek. Případně si můžete současné zálohovat a poté opět nahrát.

psychokiller

Re: [phpBB 3.x.x] Nezobrazují se tlačítka Odpovědět, Citovat

Příspěvek od psychokiller » stř 16. lis 2011 19:51:56

No a jak to tedy aktualizuji? přetuhnu to tam kam to patři a potom?

Uživatelský avatar
Jetchelas
Příspěvky: 624
Registrován: ned 04. zář 2011 15:27:14

Re: [phpBB 3.x.x] Nezobrazují se tlačítka Odpovědět, Citovat

Příspěvek od Jetchelas » stř 16. lis 2011 20:21:24

Jak již bylo psáno o několik příspěvků výše, tak v tomto příspěvku: http://www.phpbb.cz/viewtopic.php?p=111715#p111715 najdete odkazy pro stažení instalačních souborů pro aktualizaci. Tyto soubory si otevřete a pak již akorát postupujete podle instrukcí. ;-)

psychokiller

Re: [phpBB 3.x.x] Nezobrazují se tlačítka Odpovědět, Citovat

Příspěvek od psychokiller » čtv 17. lis 2011 19:52:16

No ja podle jakých instrukcí? vůbec nevím jaké instrukce... co a jak...?

Rhianns
Příspěvky: 360
Registrován: sob 29. led 2011 18:43:28
Bydliště: Tschechisch
Kontaktovat uživatele:

Re: [phpBB 3.x.x] Nezobrazují se tlačítka Odpovědět, Citovat

Příspěvek od Rhianns » čtv 17. lis 2011 20:53:55

Otevřete stáhnutý balíček, ve složce styles/prosilver si v PSPadu otevřete soubor.txt a provedete aktualizaci jako při instalaci modifikace, jak se instaluje najdete tady http://phpbb.com/kb/article/how-to-install-mods/
phpBB Pravidla | Návody | phpBB 3.0 : Instalace | Nevíš, nauč se

Nabízím úpravy stylů a modifikací, instalace modx, využívám i JS a Flash.. aj. služby-- více na @rhianns
Aby vám byla poskytnuta podpora, musíte psát čitelně a srozumitelněNedávám podporu přes SZ

psychokiller

Re: [phpBB 3.x.x] Nezobrazují se tlačítka Odpovědět, Citovat

Příspěvek od psychokiller » pát 18. lis 2011 13:44:08

Neopritcher píše:Social Network funguje celkem bezproblémově i na dalších stylech. Jediný styl, u který by mohl být problém je Supernova, ale mám za to, že na stránkách Social Network již tento problém vyřešili. ;-)
.
Je to tady.. zvolil jsem jinný styl a tam Social Network Nejde, Protože tam není memberlist_view.html . jdená se u styl Deluxe

Zamčeno