phpBB 3.0 : Instalace

Skladiště návodů, postupů a tutoriálů k phpBB 2.0.x, phpBB 3.0.x a modifikacím.
Návštěvník

Re: phpBB 3.0 : Instalace

Příspěvek od Návštěvník » ned 09. zář 2007 22:35:36

mam problem instalace probehla uplne v poradku ale kdyz sem se chtel na forum dostat pise to tohle

Kód: Vybrat vše

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 259: session_begin(): Unable to access ./includes/auth/auth_.php
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 259: session_begin(./includes/auth/auth_.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 259: session_begin(): Failed opening './includes/auth/auth_.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php')
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/auth.php on line 413: Invalid argument supplied for foreach()
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/auth.php on line 413: Invalid argument supplied for foreach()
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/auth.php on line 413: Invalid argument supplied for foreach()
Language file /common.php couldn't be opened.
newim co s tim poradte pls

ameeck
Příspěvky: 6425
Registrován: ned 06. lis 2005 1:00:00

Re: phpBB 3.0 : Instalace

Příspěvek od ameeck » ned 09. zář 2007 22:55:31

Zkus znovu nahrat soubory fora kromě config.php

Jako prvni zkus slozku includes/.

noway

Re: phpBB 3.0 : Instalace

Příspěvek od noway » pát 12. říj 2007 12:55:09

Zdravím tak já mám naprosto stejný problém jak tady kolega
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 259: session_begin(): Unable to access ./includes/auth/auth_.php
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 259: session_begin(./includes/auth/auth_.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 259: session_begin(): Failed opening './includes/auth/auth_.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php')
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/auth.php on line 413: Invalid argument supplied for foreach()
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/auth.php on line 413: Invalid argument supplied for foreach()
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/auth.php on line 413: Invalid argument supplied for foreach()
Language file /common.php couldn't be opened.
Zkoušel jsem to vsechno znova prehrat a tak a nic se nestalo.Pritom instalace probehla naprosto v poradku

ameeck
Příspěvky: 6425
Registrován: ned 06. lis 2005 1:00:00

Re: phpBB 3.0 : Instalace

Příspěvek od ameeck » pát 12. říj 2007 14:42:30

Jste si jistý, že se soubory nahrály správně?

Zkontrolujte a vypište jsem obsah složky includes/auth/ (dejte pozor jestli některé soubory nemají velikost 0B), totéž udělejte se složkou language/en a language/cs

SkIpPeR

Re: phpBB 3.0 : Instalace

Příspěvek od SkIpPeR » ned 21. říj 2007 17:54:10

Prosím vas stahnul sem si phpBB3.0 RC7+CZ balíček a normalně instalace v poho ale potom mi to ukaže administraci v ang a forum v ang a když dam select leanguage tak tam je jenom British English co mam dělat pls ??? ??? ???

Uživatelský avatar
Tom@S
Příspěvky: 509
Registrován: pon 21. kvě 2007 19:30:49
Kontaktovat uživatele:

Re: phpBB 3.0 : Instalace

Příspěvek od Tom@S » ned 21. říj 2007 20:04:03

chod do languagges a skus si jazyk aktivovat ak to nepojde este raz skus nahrat cs zlozku s jazykom

Uživatelský avatar
sutr
Příspěvky: 205
Registrován: sob 10. čer 2006 0:00:00
Kontaktovat uživatele:

Re: phpBB 3.0 : Instalace

Příspěvek od sutr » ned 21. říj 2007 21:15:01

Cestinu doinstaluj v administraci. Posledni zalozka SYSTEM -> Jazykove balicky
Paku uz ji jen nastav jako vychozi jazyk fora a v uzivatelskem panelu.
sutrus

edison96
Příspěvky: 1
Registrován: stř 07. lis 2007 18:10:09

Re: phpBB 3.0 : Instalace

Příspěvek od edison96 » stř 07. lis 2007 18:29:58

vym ze je to asi hodne hloupy ale co je to ten FTP?? ??? ???

Morthedras
Příspěvky: 9
Registrován: stř 14. čer 2006 0:00:00
Kontaktovat uživatele:

Re: phpBB 3.0 : Instalace

Příspěvek od Morthedras » úte 13. lis 2007 17:57:17

Zdravím, potřeboval bych urgentní radu...při instalaci phpbb 3.0 se mi naskytla výrazná chyba, kterou nevím jak vyřešit...snad mi poradíte...

tato chyba vypadá zhruba takto

Warning: realpath() [function.realpath]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 1543 is not allowed to access /var/www/web2/dtforce.net/sg-orion.dtforce.net/forum owned by uid 1320 in /var/www/web2/dtforce.net/sg-orion.dtforce.net/forum/includes/functions.php on line 697

Warning: realpath() [function.realpath]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 1543 is not allowed to access /var/www/web2/dtforce.net/sg-orion.dtforce.net/forum owned by uid 1320 in /var/www/web2/dtforce.net/sg-orion.dtforce.net/forum/includes/functions.php on line 697
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /var/www/web2/dtforce.net/sg-orion.dtforce.net/forum/includes/functions.php on line 697: realpath() [function.realpath]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 1543 is not allowed to access /var/www/web2/dtforce.net/sg-orion.dtforce.net/forum owned by uid 1320

tato se mi konkrétně zobrazuje navrchu stánky, administračního rozhraní...u všeho ostatního(tedy mimo administraci) se tato chyba zobrazuje víckrát, je jakoby rozsáhlejší...přesně vypadá takto:

Warning: realpath() [function.realpath]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 1543 is not allowed to access /var/www/web2/dtforce.net/sg-orion.dtforce.net/forum owned by uid 1320 in /var/www/web2/dtforce.net/sg-orion.dtforce.net/forum/includes/functions.php on line 697

Warning: realpath() [function.realpath]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 1543 is not allowed to access /var/www/web2/dtforce.net/sg-orion.dtforce.net/forum owned by uid 1320 in /var/www/web2/dtforce.net/sg-orion.dtforce.net/forum/includes/functions.php on line 697
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /var/www/web2/dtforce.net/sg-orion.dtforce.net/forum/includes/functions.php on line 697: realpath() [function.realpath]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 1543 is not allowed to access /var/www/web2/dtforce.net/sg-orion.dtforce.net/forum owned by uid 1320

Warning: realpath() [function.realpath]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 1543 is not allowed to access /var/www/web2/dtforce.net/sg-orion.dtforce.net/forum owned by uid 1320 in /var/www/web2/dtforce.net/sg-orion.dtforce.net/forum/includes/functions.php on line 697

Warning: realpath() [function.realpath]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 1543 is not allowed to access /var/www/web2/dtforce.net/sg-orion.dtforce.net/forum owned by uid 1320 in /var/www/web2/dtforce.net/sg-orion.dtforce.net/forum/includes/functions.php on line 697
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /var/www/web2/dtforce.net/sg-orion.dtforce.net/forum/includes/functions.php on line 697: realpath() [function.realpath]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 1543 is not allowed to access /var/www/web2/dtforce.net/sg-orion.dtforce.net/forum owned by uid 1320

prosím odpověď zasílejte na můj email (morthedras@centrum.cz)
děkuji

Uživatelský avatar
LinS
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 13. pro 2007 12:29:44
Bydliště: doma :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: phpBB 3.0 : Instalace

Příspěvek od LinS » čtv 13. pro 2007 12:41:21

Zdravim, tak jsem byl stasten, ze jsem nasel tenhle navod na instalaci a ze vyresim muj problem pristupu phpcka k souborum a skolzkam (Nalezeno, Nezapisovatelné), ale obrázky jez jsou prilozeny a bohuzel uploadnuty na imageshack, tak nejdou. Zkousel jsem to na nekolika mistech a kompech, problem neni u me... Prvni dva obrazky mi jdou, ostatni ne.

Mohl by mi ho nekdo poslat na mail (filip.lins@seznam.cz), uploadnout ho sem jako prilohu, nebo mi proste napsat, kde to povolit a zmenit na "777"?

Díkec, LinS :wave:
LinS

enevy

Re: phpBB 3.0 : Instalace

Příspěvek od enevy » čtv 13. pro 2007 21:53:34

zdravím vždycky , jak jsem u konce tak , když už mi dělá tabulky tak mi to napíše toto:


Objevila se velmi závažná a nevratná databázová chyba. Toto může být způsobeno tím, že daný uživatel nemá příslušná práva vytvářet tabulky - CREATE TABLES nebo vkládat - INSERT data, atd. Podrobné informace mohou být uvedeny níže. Nejdříve zkontaktujte vašeho poskytovatele hostingu nebo fórum podpory phpBB pro další pomoc.

install_install.php [ 1177 ]

SQL : CREATE TABLE phpbb_attachments ( attach_id mediumint(8) UNSIGNED NOT NULL auto_increment, post_msg_id mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, topic_id mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, in_message tinyint(1) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, poster_id mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, is_orphan tinyint(1) UNSIGNED DEFAULT '1' NOT NULL, physical_filename varchar(255) DEFAULT '' NOT NULL, real_filename varchar(255) DEFAULT '' NOT NULL, download_count mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, attach_comment text NOT NULL, extension varchar(100) DEFAULT '' NOT NULL, mimetype varchar(100) DEFAULT '' NOT NULL, filesize int(20) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, filetime int(11) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, thumbnail tinyint(1) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, PRIMARY KEY (attach_id), KEY filetime (filetime), KEY post_msg_id (post_msg_id), KEY topic_id (topic_id), KEY poster_id (poster_id), KEY is_orphan (is_orphan) ) CHARACTER SET `utf8` COLLATE `utf8_bin`

Table 'phpbb_attachments' already exists


Nevíte prosím co s tím mám dělat?

ameeck
Příspěvky: 6425
Registrován: ned 06. lis 2005 1:00:00

Re: phpBB 3.0 : Instalace

Příspěvek od ameeck » čtv 13. pro 2007 21:55:01

Smaž všechny tabulky v databázi s předponou phpbb_. Poté zkontroluj jestli uživatel, kterého používáš k připojení k databázi má plná práva pro vytváření a upravování tabulek (CREATE, ALTER, INSERT)

enevy

Re: phpBB 3.0 : Instalace

Příspěvek od enevy » čtv 13. pro 2007 22:13:30

no dělám to přes web zdarma pokud znáš jiný zdarma hosting , tak napiš

Enevy

Re: phpBB 3.0 : Instalace

Příspěvek od Enevy » čtv 13. pro 2007 22:33:41

Po odstranění phpbb mi to píše toto :


General Error
SQL ERROR [ mysql4 ]

Table 'enevy.phpbb_users' doesn't exist [1146]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: phpBB 3.0 : Instalace

Příspěvek od WhiteWolfSix » čtv 13. pro 2007 22:51:23

Zmaž všetky tabuľky a začni s inštaláciou odznova. Mimochodom, ak si dobrodruh a masochista, tak ostaň na free serveroch. Ak si chceš zachovať štipku zdravého rozumu, prejdi na platený. 8-)
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Odpovědět