Okienko v registracii ako povinne

Máte nějaký problém s phpBB2 fórem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.
Patres
Příspěvky: 124
Registrován: úte 27. čer 2006 0:00:00

Okienko v registracii ako povinne

Příspěvek od Patres » pát 30. čer 2006 18:54:28

Chcel by som sa spytat ci niekto neviete ze ako zrobit aby som okienko v registracia dal ako povinne(nepusti ho registracia dokedy ho nevyplni)...ta struktura PhPbb je dost strukturovana *06*

gorgeous007
Příspěvky: 16
Registrován: pát 30. čer 2006 0:00:00
Bydliště: Stará Čína

Příspěvek od gorgeous007 » pát 30. čer 2006 20:59:57

V subore "usercp_register.php", ktory je v adresari "includes" vymaz zo 140. riadka jednu z premennych a skus ju spracovat napriklad podobne ako je o par riadkou vyssie spracovana premenna username. Popripade si najdi aj ine premenne, ktore su z okienok, ktore je potrebne pri registracii vyplnit. V php som zaciatocnik (nie uplny - uz som urobil par vlastnych veci), takze to tak na 200% nebude fungovat, ale skus.
<a href="http://noie.wz.cz/">Nepoužívajte najhorší browser - Internet Explorer !!!</a>

ameeck
Příspěvky: 6425
Registrován: ned 06. lis 2005 1:00:00

Příspěvek od ameeck » sob 01. črc 2006 21:04:03

Tady na to je MOD, kde přímo v administraci upravuješ které pole jsou povinná:
http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.ph ... red+fields

popř řekni o jaké pole v registraci jde a napíšu ti kde máš jaký kód nahradit...

ferdaxxl
Příspěvky: 70
Registrován: úte 31. říj 2006 1:00:00

Příspěvek od ferdaxxl » úte 26. pro 2006 12:28:21

Ameeck píše: Tady na to je MOD, kde přímo v administraci upravuješ které pole jsou povinná:
http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.ph ... red+fields

popř řekni o jaké pole v registraci jde a napíšu ti kde máš jaký kód nahradit...


Ameecku prosim te fungoval by tento MOD kdyz bych chtel z registracnich udaju vymazat uplne AOL Instant Messenger,MSN Messenger,Yahoo Messenger a povolani a mit bydliste jako povinny udaj ? pokud ne neporadil by nekdo jak na to prosim ? Dekujeme

ameeck
Příspěvky: 6425
Registrován: ned 06. lis 2005 1:00:00

Příspěvek od ameeck » úte 26. pro 2006 12:37:54

Měl by fungovat..pokud nebude mít nastavené ty messengeri jako povinné udaje, tak nijak protestovat nebude, muzes pouzit tenhle mod pro to bydliste, a k tem messegenrum, chceš je odendat z celého fóra? Nebo jen z registrace?

ferdaxxl
Příspěvky: 70
Registrován: úte 31. říj 2006 1:00:00

Příspěvek od ferdaxxl » úte 26. pro 2006 13:23:14

Ameeck píše: Měl by fungovat..pokud nebude mít nastavené ty messengeri jako povinné udaje, tak nijak protestovat nebude, muzes pouzit tenhle mod pro to bydliste, a k tem messegenrum, chceš je odendat z celého fóra? Nebo jen z registrace?

je mi jasny ze to odebrat jen z registrace by bylo asi jednodussi ale radeji bych zceleho fora mohu te poprosit o radu? OPravdu mi prijde zbytecne tam mit Instant Messenger,MSN Messenger,Yahoo Messenger vetsina lidi ani nevi co to je mozna skype by byl uzitecnejsi. Diky moc za tve reakce na moje podnety *01*

Uživatelský avatar
christian
Příspěvky: 2822
Registrován: úte 03. říj 2006 0:00:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od christian » úte 26. pro 2006 15:04:58

Neposkytuji podporu pres jabber ani SZ. - na to je tu toto fórum.

Left 4 Dead 1 & 2 - vše o těchto kooperativních hrách od Valve
www.v31.cz - místo pro Váš odpočinek
SuperFórum.cz - trošku velké fórum :)

ferdaxxl
Příspěvky: 70
Registrován: úte 31. říj 2006 1:00:00

Příspěvek od ferdaxxl » úte 26. pro 2006 15:41:16



dik za link nevypada to spatne ....

Kepty
Příspěvky: 1397
Registrován: pon 29. kvě 2006 0:00:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kepty » úte 26. pro 2006 18:08:41

jinak pokud ně+co potřebuješ odněkud odebrat, stačí si otevřít příslušný sozubor ve vzhledu a tam to odebrat. Třeba pro profil je to profile_body.tpl


EDIT - hele, mám podobný mod, ale nějak mi nejde. Dal jsem si tam ten co je v phpbb+, ale když vytvořím nějaké pole tak se nezobrazí
Obrázek

ferdaxxl
Příspěvky: 70
Registrován: úte 31. říj 2006 1:00:00

Příspěvek od ferdaxxl » pon 08. led 2007 23:44:17

Diky funguje to ! Smazano a nooo problema. Nainstaloval jsem Profile Required Field Configuration viz link od Ameecka a ted bych rad přidal nejaké povinne kolonky. Našel jsem tu na foru odkaz na přidání kolonek pri registraci http://www.phpbb.cz/modules.php?name=Fo ... inne+udaje jen by zajímalo jestli to bude fungovat a komunikovat s MODem Profile Required Field Configuration. Kdybych si radne promyslel dopredu nemusel jsem AOL Instant Messenger,Yahoo Messenger a MSN Messenger mazat co? no jo no ale to ukazal az cas a potreby uzivatelu ? Mam upravit k obrazu svemu ty co jsem smazal nebo je lepsi je udelat nove? co myslite.... existuje na to mod, že bych časem mohl pridat X kolonek pri registraci a s MODem Profile Required Field Configuration bych nastavil ketra jsou povinna? diky za rady

ferdaxxl
Příspěvky: 70
Registrován: úte 31. říj 2006 1:00:00

Příspěvek od ferdaxxl » úte 09. led 2007 1:21:33

zvolil jsem nejjednodussi moznost, ze jsem si upravil AOL Instant Messenger,Yahoo Messenger a MSN Messenger ale bohuzel mi to u AOL Instant Messengera,Yahoo Messengera a misto textu mi to hodi ikony *03* ObrázekObrázek takze tudy cesta nevede radeji bych ten mod aby to komunikovalo s MODem Profile Required Field Configuration poradil by nekdo nazev dik

Kepty
Příspěvky: 1397
Registrován: pon 29. kvě 2006 0:00:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kepty » stř 10. led 2007 19:39:09

no ono si stačí udělat vlassdtní ikonky a nahrát je tam místo těch stávajících
Obrázek

ferdaxxl
Příspěvky: 70
Registrován: úte 31. říj 2006 1:00:00

Příspěvek od ferdaxxl » čtv 11. led 2007 7:45:34

no to ano, ale ja bych tam rad text to se omlouvam to jsem tam nenapsal. At napises co napises (text) vse se zmeni na ikony nevedel by prosim jak na to. pls ...

Kepty
Příspěvky: 1397
Registrován: pon 29. kvě 2006 0:00:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kepty » pát 12. led 2007 15:39:18

musel bys to upravit v příslušném souboru, (tpl souboru)
Obrázek

ferdaxxl
Příspěvky: 70
Registrován: úte 31. říj 2006 1:00:00

Příspěvek od ferdaxxl » sob 27. led 2007 14:08:18

takze jsem jsem to nasel a upravil v profile_view_body.tpl konkretne

Kód: Vybrat vše

<tr> 
		  <td valign="middle" nowrap="nowrap" align="right"><span class="gen">{L_MESSENGER}:</span></td>
		  <td class="row1" valign="middle"><span class="gen">{MSN}</span></td>
		</tr>
		<tr> 
		  <td valign="middle" nowrap="nowrap" align="right"><span class="gen">{L_YAHOO}:</span></td>
		  <td class="row1" valign="middle"><span class="gen">{YIM_IMG}</span></td>
		</tr>
		<tr> 
		  <td valign="middle" nowrap="nowrap" align="right"><span class="gen">{L_AIM}:</span></td>
		  <td class="row1" valign="middle"><span class="gen">{AIM_IMG}</span></td>
		</tr>
Messenger (prejmenovano na druh papouska) funguje tak jak ma, ale problém mam s YAHOO a AIM kem. Ted místo ikon tam mam text, ktery neodpovida vlozenym udajum pri registraci a opisuje to vzdy nazev na ktery jsem to pocestil a funguje to jako webovy odkaz. Takze, kdyz najedu kurzorem nad text tak se to odkazuje na Yahoo Messenger atd.

Obrázek


Bohuzel s moji lamanou anglinou jsem nic nevygooglil nebyl by na to nejaky mod ??? diky

Zamčeno