Soutěž o nejlepší CAPTCHA plug-in pro 3.0.6

Zde najdete veškeré články portálu phpBB.cz
Odpovědět
ameeck
Příspěvky: 6425
Registrován: ned 06. lis 2005 1:00:00

Soutěž o nejlepší CAPTCHA plug-in pro 3.0.6

Příspěvek od ameeck » sob 25. črc 2009 7:16:23

Soutěž o nejlepší CAPTCHA plug-in

Příští vydání phpBB 3.0.6 bude obsahovat zbrusu nový systém pro integraci CAPTCHA. phpBB.com vyhlásilo soutěž o nejlepší plug-in.

Výherci ve třech kategorií dostanou každý po jednom bertiem. Kategorie jsou Výběr komunity, Výběr týmu a První schválená. První kategorie proběhne veřejným hlasováním, o druhé se interně rozhodne tým na phpBB.com. Poslední kategorie bude udělena plug-inu, který bude jako první schválen - platí obdobná pravidla jako u MODů.

Obrázek

Pravidla
Základní parametry plug-inu jsou:

  • Nevyžaduje žádné manuální úpravy.
  • Měl by být vytvořený rozšířením (extends) existující CAPTCHA třídy
  • Jazykové soubory by se měli jmenovat "captcha_<captcha name>.php
  • Šablonové soubory by se měli jmenovat "captcha_<captcha name>.html
  • ACP šablony by měli být ve formátu "captcha_<captcha name>_acp.html
  • Demonstrační šablony pro administraci by měli být ve formátu "captcha_<captcha name>_acp_demo.html
  • A nakonec samotný plug-in by se měl jmenovat "phpbb_<captcha name>_plugin.php
Časový rámec
Plug-iny budou zařazeny do soutěže, pokud budou odeslány před 22. srpnem.

Zdroje
Možná vám pomohou následující zdroje, většina je anglicky.
Pokud potřebujete další pomoc, zkuste se obrátit na zdejší fórum nebo na MOD Writers Discussion na phpBB.com.

Culprit
Příspěvky: 3744
Registrován: čtv 06. dub 2006 0:00:00
Bydliště: Praha, ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Soutěž o nejlepší CAPTCHA plug-in pro 3.0.6

Příspěvek od Culprit » ned 26. črc 2009 12:36:41

Jsem línej a kromě toho budu 14 dní mimoň. Takže se na týden či dva do toho pouštět nebudu, kromě toho existuje spousta lepších programátorů než jsem já. Jinak je to pěkná výzva.
«Přečtu si informace o instalaci fóra a jeho komponent» «Podívám se po webu, jestli to někde nebylo řešeno» «Umím li něco z dané oblasti problému, pokusím se vyřešit sám» «Zeptám se podpory» «Neurguji podporu»

ameeck
Příspěvky: 6425
Registrován: ned 06. lis 2005 1:00:00

Re: Soutěž o nejlepší CAPTCHA plug-in pro 3.0.6

Příspěvek od ameeck » pon 03. srp 2009 19:29:53

Pro zdější komunitu by mohlo být zajímavé napsat pro phpBB CAPTCHA plug-in pro API od Seznamu: http://captcha-api.seznam.cz/

Předběhne mě někdo?

Odpovědět