Vánoce 07'

Zde najdete veškeré články portálu phpBB.cz
Odpovědět
Uživatelský avatar
Darth_Yoda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 724
Registrován: sob 19. lis 2005 1:00:00
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:

Vánoce 07'

Příspěvek od Darth_Yoda » ned 23. pro 2007 16:37:59

Letmý pohled do kalendáře a také poznání, že v pondělí nemusím do školy, odhalily, že ten čas je tady a že já sám stojím proti špičkovými dárky vyzbrojené rodině úplně sám, v pantoflích, v županu, s pusou dokořán a se svou prázdnou diplomatkou v ruce. Od matičky přírody jsem se žádného varování nedočkal. Vždy neuplatitelný děda Mráz nechal čirou náhodou doma svou berli, Santa Claus (Už jste to slyšeli? Prý jeho dnešní podobu vymyslela před dekádou CocaCola pro svou reklamní kampaň … pak že USA jsou nemanipulovatelné ) má dost starostí s nateklým čumákem Rudolfa (To když náš bujarý Santa nezvládl řízení ve velké rychlosti a sejmul dopravní Airbus) a náš Jéžišek po sobě zanechal jen lehce melancholickou, přibližně rok starou vzpomínku a vzkaz, že za rok je tu zas. Doufám, že mě nepřejede takovým stylem, jako vloni. Koneckonců, mám stále ještě 24 hodin na to, abych zařídil vše potřebné. Je to nutné?

Kdosi kdysi řekl – „Vánoce bez sněhu nejsou Vánoce.“ Co to bylo za tragéda nevím, možná já sám, ale dnes tato neblahá situace nastala (alespoň u mě) a já vím, jak šeredně se ta osoba zmýlila. Vánoce nejsou o zimních radovánkách. Vánoce jsou tu od toho, aby se celá rodina sešla v příjemném prostředí, vzájemně si udělala radost a společně poklábosili, co se za uplynulý rok seběhlo.

Víte, speciálně pro mladé lidi se jedná spíše o svátek komerce, těší se ne na to, že uvidí svou rodinu, ale na to, co všechno jim rodina koupí a z výsledku jsou někdy i rozčarováni, když místo vysněného autíčka na dálkové ovládání dostanou fusekle. Přátelé, pro ty z vás, které jsem předchozí větou popsal, tu mám jeden vzkaz: Fusekle se hodí vždycky. Každoročně jich dostanu několik balíků a těsně před vánoci zjišťuji, že polovina nejspíše emigrovala; jednoduše řečeno, mám vždy jen jednu ponožku z páru. Patří to mezi záhady, které už od dob vynálezu ponožek neúspěšně řeší druidé, mágové, ale i seriózní vědci. Proto by „hrůza z měkkých balíků“ měla být vystřídána radostí, protože zůstanete po nadcházející rok krásně v teple.

Na závěr této divné úvahy/článku Vám přináším i pár tipů na vánoční dárky. Mrkněte se na přílohy.

Za celý phpBB.cz team Vám přeji
ŠŤASTNÉ A VESELÉ, MASTNÉ A KYSELÉ, ZKRÁTKA TAKOVÉ, JAKÉ MÁTE RÁDI!

Na úplný závěr přikládám Vánoční pohlednici, kterou pro nás vytvořil můj ctěný kolega seqwence.
Obrázek

Loučí se Váš Yoda, zatuchlý redaktor a teamový matador. A mrkněte do té přílohy, stojí to za to :D
Přílohy
novinyfin2.jpg
noviny.jpg
Pesimisté jsou přesvědčeni, že všechny ženy mají volné mravy; optimisté v to doufají.

Odpovědět