Nové phpbb.cz

Zde najdete veškeré články portálu phpBB.cz
ameeck
Příspěvky: 6425
Registrován: ned 06. lis 2005 1:00:00

Re: Nové phpbb.cz

Příspěvek od ameeck » pon 10. pro 2007 16:37:06

Děkujeme za reakce :)

Ty drobné chybky opravím, díky za spolupráci. A k té tématice fotek, tématicky potřebujeme nějaké místo kde to žije a kde se něco děje, stejně jako na správném diskuzním fóru, ještě pak na některých stránkách budeme ale možná přidávat trochu neutrálnějí(třeba stránky o MODech) :)

Uživatelský avatar
Darth_Yoda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 724
Registrován: sob 19. lis 2005 1:00:00
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové phpbb.cz

Příspěvek od Darth_Yoda » pon 10. pro 2007 22:09:57

Tom@S píše:nj tak to napisem este raz kedze mi niekto zmazal post
Je to pekne ale ta historia sa mi zda byt priiiiiliz dlha.Este by som prepracoval sekciu na stiahnutie zda sa mi taka neprehladna mozno doplnit trosku grafiky-nejaku sipku alebo tak inak fajn hlavne headery su pekne, co je to praha?
Jojo, headery jsou moje práce, skví se tam naše Pramáti.

Reakce na jeden příspěvek níže: Je pravda že jsme komunitní a čili by se tam neměla vyskytovat pouze Praga, avšak, vyplatilo by se ignorovat komunitu čechů největší ... ? Já nebydlím v Praze, takže to rozhodně neber jako úlet "pražáků", jen ostatní města nedokázaly poskytnout zajímavý materiál ... nenní však vyloučeno že vykutím i něco nového !!! :wave:

ad Ameeck: ano, na modech nenaleznete žádný urbanistický motiv, ale čistou techniku :D
Pesimisté jsou přesvědčeni, že všechny ženy mají volné mravy; optimisté v to doufají.

pavelporadna
Příspěvky: 16
Registrován: ned 29. črc 2007 19:35:44

Re: Nové phpbb.cz

Příspěvek od pavelporadna » úte 11. pro 2007 23:56:26

neni to převratné pouze styl indexu apd z phpbb.com:) na co jsem zvyklý je to v podstatě stejné s jiným uvodním obrázkem po celém chodu :wave:

Uživatelský avatar
Darth_Yoda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 724
Registrován: sob 19. lis 2005 1:00:00
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové phpbb.cz

Příspěvek od Darth_Yoda » stř 12. pro 2007 0:24:48

pavelporadna píše:neni to převratné pouze styl indexu apd z phpbb.com:) na co jsem zvyklý je to v podstatě stejné s jiným uvodním obrázkem po celém chodu :wave:
Je to podobné, nikoli stejné, navíc máme vlastní rozvržení celých stránek (plus vlastní sekce, plánujeme i další nové). Podobné je to především proto, že tím demostrujeme náš původ, ale zároveň i to, že jsme vlastní soběstačná komunita s vlastními plány a návrhy a ne jen suchá kopírka (jako kupříkladu podpory v jiných zemích) ... čili my jsme s výsledkem celkem spokojení a soudě dle prozatimních reakcí jsme mile překvapili i naše uživatele ... :wave:

Ps.: jen to zkus srovnat s naší předchozí verzí ... ;-)
Pesimisté jsou přesvědčeni, že všechny ženy mají volné mravy; optimisté v to doufají.

Uživatelský avatar
Tom@S
Příspěvky: 509
Registrován: pon 21. kvě 2007 19:30:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové phpbb.cz

Příspěvek od Tom@S » stř 12. pro 2007 1:10:20

Darth_Yoda píše: a ne jen suchá kopírka (jako kupříkladu podpory v jiných zemích) ...
hmm teraz neviem koho myslis?!My sme mali nas portal hotovy uz davno a je cely nas nic nie je skopirovane a myslim ze sme dost odlisni od bb.com.Mame vlastnu databazu, forum mam tiez iny vzhlad a aj uvodna stranka je dost odlsina.Viem napriklad ako ma vyzerat druha slovenska podpora a to mas pravdu ze je to cele okopirovane vcetne headeru vsetko

Uživatelský avatar
Darth_Yoda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 724
Registrován: sob 19. lis 2005 1:00:00
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové phpbb.cz

Příspěvek od Darth_Yoda » stř 12. pro 2007 1:24:24

Lehce úsměvné je, že já vůbec neměl na mysli slovenskou podporu. Kdybych byl škaredý všivák, hodil bych do placu přísloví o potrefené huse, která se vždycky ozve jako první, ale vzhledem k mé vrozené etické citlivosti a diplomatickému vystupování to prostě neudělám. Navíc, jsme téměř sesterské podpory, které i sdílí několik uživatelů.

//edit: omlouvám se všem zastáncům slovenské podpory za mírný flame, ale moje převelké ego si nemohlo pomoci si toto individuum nevychutnat :wave:
Pesimisté jsou přesvědčeni, že všechny ženy mají volné mravy; optimisté v to doufají.

Uživatelský avatar
Tom@S
Příspěvky: 509
Registrován: pon 21. kvě 2007 19:30:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové phpbb.cz

Příspěvek od Tom@S » stř 12. pro 2007 2:11:12

individuum to ako ja?Usmevne je ze my sme nas vzhlad mali uz pred par mesiacmi tak tu nevytahuj nejake kopirky.Mozem suhlasit iba s jedinou vetou a to ze sme sesterske podpory aspon sa o to snazim

Uživatelský avatar
christian
Příspěvky: 2822
Registrován: úte 03. říj 2006 0:00:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové phpbb.cz

Příspěvek od christian » stř 12. pro 2007 2:14:38

Tom@S píše:Usmevne je ze my sme nas vzhlad mali uz pred par mesiacmi tak tu nevytahuj nejake kopirky.
Spis je usmevne,ze se bijes za neco, co nebylo mysleno na adresu vasi podpory...

A ty clanecky to zkusim nejak vymyslet, mozna na gold day :D
Neposkytuji podporu pres jabber ani SZ. - na to je tu toto fórum.

Left 4 Dead 1 & 2 - vše o těchto kooperativních hrách od Valve
www.v31.cz - místo pro Váš odpočinek
SuperFórum.cz - trošku velké fórum :)

Uživatelský avatar
Tom@S
Příspěvky: 509
Registrován: pon 21. kvě 2007 19:30:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové phpbb.cz

Příspěvek od Tom@S » stř 12. pro 2007 2:20:33

je to mozne ale je t pisane nie dvoj ale mnoho zmyselne kazdy si pod tym moze predstavit co chce ale vyjadril som sa uz kaslem na to 8-)
edit//neviem ako v cechach ale u nas sa slovo individuum povazuju za isty druh urazky :-[
Naposledy upravil(a) Tom@S dne stř 12. pro 2007 13:27:55, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Darth_Yoda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 724
Registrován: sob 19. lis 2005 1:00:00
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové phpbb.cz

Příspěvek od Darth_Yoda » stř 12. pro 2007 11:17:16

Tom@S píše:je to mozne ale je t pisane nie dvoj ale mnoho zmyselne kazdy si pod tym moze predstavit co chce ale vyjadril som sa uz kaslem na to 8-)
Původní odpověď jsem napsal mnohosmyslně právě proto, aby si to náhodou někdo nevzal osobně. Světe div se, stalo se. To mě včera opravdu neskutečně pobavilo, dneska je to už sice o trochu slabší, ale stále humorné.
Tom@S píše:Mozem suhlasit iba s jedinou vetou a to ze sme sesterske podpory aspon sa o to snazim
To je dobře, protože kdybys souhlasil byť i jen s jednou jedinou další, znamenalo by to nutně, že na té kopírce něco je a já že jsem škaredý všivák. Děkuji ti za to, že tím tvrdíš pravý opak. 8-)

Každý správný příspěvek by měl končit nějakým moudrem, aby měl alespoň mizivou hodnotu. Napadá mne jedno už lehce sežvejkané - Snaha se cení. Každému jde jistě především o to, mít svůj projekt co nejvalitnější, my se o to snažíme, vy se o to snažíte a dokonce možná i oni semtam něco udělají. Kopírování (Pro jistotu pro tom@se: teď nemluvím o tvé podpoře) znamená formální uznání kvalit jiného webu a jejich přejímání svědčí o tom, že se ti lidé s tím snaží něco dělat. Poněkud horší je na tom to, ž se snaží prezentovat cizí nápady jako své. Ale dost již planých řečí, s naším individ.. ehm ... Tom@sem jsme si to již doufejme dostatečně vysvětlili, čili se k tomu nebudeme nedejbože vracet. 8-)

A Vám, náhodným čtenářům tohoto diskuzního vlákna, bych rád popřál příjemné chvíle strávené s naší novou verzí podpory. :wave:
Pesimisté jsou přesvědčeni, že všechny ženy mají volné mravy; optimisté v to doufají.

Odpovědět