Zmenseni ikonek 'folder_big' apod.

Pravidla fóra
Dnem 1.1.2009 oficiálně skončila podpora pro phpBB2. Bezpečnostní aktualizace budou vydávány jen do 1.2.2009. Proto doporučujeme co nejrychleji přejít na aktuální verzi phpBB3, která je ke stažení zde nebo zde.
Kweensey
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 01. bře 2007 1:00:00

Zmenseni ikonek 'folder_big' apod.

Příspěvek od Kweensey » pon 10. zář 2007 19:48:40

Nazdar lidi,
potrebuju pomoct.. Mam forum, do ktereho jsem si "vytvoril" vlastni skin (nechal jsem pouze stavbu skinu a obrazky a CSS komplet predelal) a pripravuju se na prechod na novou domenu, tak chystam velkou aktualizaci s novymy MODy, vylepsenimi apod. Ted jsem si ale vsiml, ze na novem foru (mam testovaci, kde to zkousim) jsou ikonky 'folder_big', 'folder_new_big' a 'folder_lock_big' jsou najednou o 2x2px mensi nez na starem foru. A pritom jsem nedelal nic, co by s tim manipulovalo - nebo snad jo instalacema MODu?? Prosim Vas, nevi nekdo, kde by se dala nastavit velikost zobrazeni techto ikonek? Docela dost mi to vadi, protoze je ten obrazek uplne zderformovany..

EDIT: Tady prikladam obrazek, kde vidite rozdil:
Obrázek

EDIT2: Kdyz do toho testovaciho fora nahraju stary skin, tak to je vse v pohode, takze to znamena, ze to je instalaci nejakeho MODu, ale toho je tam dost a nechci delat vsecko znova - prece musi existovat soubor, ktery urcuje velikost tech obrazku.. :-(

Kweensey
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 01. bře 2007 1:00:00

Re: Zmenseni ikonek 'folder_big' apod.

Příspěvek od Kweensey » stř 12. zář 2007 18:29:53

PROBLEM VYRESEN :-)

Zamčeno