Knowledge Base + TinyMCE

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB2 MODům patří sem
Pravidla fóra
Dnem 1.1.2009 oficiálně skončila podpora pro phpBB2. Bezpečnostní aktualizace budou vydávány jen do 1.2.2009. Proto doporučujeme co nejrychleji přejít na aktuální verzi phpBB3, která je ke stažení zde nebo zde.
michal.simon
Příspěvky: 2
Registrován: ned 29. dub 2007 13:39:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Knowledge Base + TinyMCE

Příspěvek od michal.simon » ned 10. úno 2008 19:22:21

Ahoj, byl by někdo tak hodný a poradil mi s mým problémem? Předem velmi děkuji.
Nainstaloval sem si čisté PHPBB 2.0.22 a k tomu vzápětí i MOD Knowledge Base 2.0.2. Vše mi fungovalo skvěle dokud jsem neobjevil možnost rozšířit tento MOD o WYSIWYG editor Tiny MCE. Stáhnul jsem si ho a nahrál do modules/tinymce jak je napsáno v popisku u zadávání cesty ke skriptům v Konfiguraci. Když sem si chtěl tento editor vyzkoušet, objevil se mi v editaci článků jen starý dobrý BBcode. Přeletěl sem očima soubor kb.php a zjistil sem, že se část skriptu dotazuje na existenci souboru blank.htm ve složce modules/tinymce/jscripts/tiny_mce. Vytvořil jsem proto tento soubor v zadaném adresáři a ejhle... Tiny MCE běží excelentně. Radostně sem se jal vyskoušet jeho funkce, ale čekalo mne sklamání.
Při zaslání článku, se mi nezobrazil hezky zformátovaný text jako jsem si to navolil, ale holý text s poloprofiltrovanými HTML tagy. Zkusil sem nastavil zobrazování HTML ve všech možných nastaveních, ale nepomohlo to. Zkusil sem obohatit seznam povolených HTML značek a některé se opravdu projevily, ale tagy typu style="text-align: center;" bohužel tímto stylem aktivovat nejdou... Taky si myslím, že tohle by bylo možné jen jako krajní řešení.
Chtěl bych proto poprosit nějakého odborníka, jestli by mi neporadil, jak zrušit filtrování HTML v MODu Knowledge Base. Rizik jsem si plně vědom, ale neobávám se jich, protože budu články vkládat pouze já, takže k zenužití pravděpodobně asi nedojde.
Zajmalo by mě ještě jaký by měl být obsah toho souboru blank.htm nebo k čemu tam je?
Pokud máte někdo zkušenosti s touto kombinací, byl bych velmi rád kdybyste se o tom zmínili.
Děkuji moc.

Zamčeno