Statistics - celkový počet příspěvků je chybný

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB2 MODům patří sem
Pravidla fóra
Dnem 1.1.2009 oficiálně skončila podpora pro phpBB2. Bezpečnostní aktualizace budou vydávány jen do 1.2.2009. Proto doporučujeme co nejrychleji přejít na aktuální verzi phpBB3, která je ke stažení zde nebo zde.
Petufo

Statistics - celkový počet příspěvků je chybný

Příspěvek od Petufo » úte 28. srp 2007 22:48:52

Zdravím!

Založil jsem před pár dny forum, naházel tam něco málo modulů včetně Statistics (jak je tady na stránkách i s češtinou). Vše je jak má být... ale najednou mi ve statistikách píší, že na foru je celkem 16777261 příspěvků 8-| Jenže to není možné, protože na foru jsou zaregistrovaní asi 4 uživatelé, z toho 2 jsem já a ani jeden uživatel nenapsal víc, jak tak 4 příspěvky :)

Prostě nějaká chyba nebo co. Stejné číslo je napsané i na indexu fora dole "uživatelé zaslali již 16777261 příspěvků".

Nevíte, kde bych mohl toto číslo změnit? Chvilku jsem v MyPhPAdmin lítal po databázi, ale jsem v tom nový, tak hned nevím a to číslo přímo tam není. Mno zkrátka, poradíte mi, jak tu statistiku vynulovat? :-(

Petufo
Příspěvky: 13
Registrován: úte 28. srp 2007 22:54:25

Re: Statistics - celkový počet příspěvků je chybný

Příspěvek od Petufo » pát 31. srp 2007 23:41:21

Tak OK... už jsem to (po takové době :D ) vyřešil sám. Uživatel Anonymous měl totiž z ničeho nic těch několik tisíc příspěvků, tak jsem mu je v databázi zas srazil a vše je OK ;-)

:wave:

Zamčeno