Ucet

Témata nevyhovujícím pravidlům, zbytečná témata, a jiné. Nastaveno automatické pročištění
Zamčeno
CyberCZ
Příspěvky: 3
Registrován: sob 28. srp 2010 0:35:31

Ucet

Příspěvek od CyberCZ » sob 28. srp 2010 0:44:25

Dobrý den,
nedávno jsem si zde na fóru vytvořil účet a když sem se dnes chtěl přihlásit zjistil sem, že můj účet byl smazán.
Zajímalo by mě proč, tedy jestli má někdo odvahu se k tomu vyjádřit. Nejsem si vědom, že bych nějak porušil pravidla fóra nebo způsobil jinou závažnou věc, pro kterou bych měl být z fóra vyloučen. Nebo to tady u Vás funguje tak, že ten kdo má moc, dělá si co chce ? Jsem registrovaným uživatelem i na jiných velkých a uznávaných fórech v ČR i v zahraničí, ale tohle se mi ještě nestalo. Tak kdopak mi k tomu něco poví ?
S pozdravem
Míra

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: Ucet

Příspěvek od WhiteWolfSix » úte 31. srp 2010 6:39:52

V administrátorskom zázname nie je zachytené vymazanie užívateľského mena CyberCZ, to znamená, že tento účet zmazaný byť nemohol a preto Ti ani nevieme odpovedať na Tvoje otázky. Žiadny užívateľ nebol z tohto fóra bezdôvodne vymazaný a preto si nemohol byť bezdôvodne vymazaný ani Ty (a dokonca aj bez záznamu systému).
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

CyberCZ
Příspěvky: 3
Registrován: sob 28. srp 2010 0:35:31

Re: Ucet

Příspěvek od CyberCZ » úte 31. srp 2010 11:44:34

Tak tomu asi těžko můžu uvěřit. Stačí se podívat na tento příspěvek
http://www.phpbb.cz/viewtopic.php?f=51&t=19432

který sem já osobně založil, ještě z toho původně registrovaného účtu ! 2 dny na to, sem se chtěl přihlásit a už mě to do fóra nepustilo, protože prý účet neexistuje. Z toho důvodu sem si poté musel udělat novou registraci ! Nicméně se to dá zjistit i podle data, které to jasně dokazují.
Míra

CyberCZ
Příspěvky: 3
Registrován: sob 28. srp 2010 0:35:31

Re: Ucet

Příspěvek od CyberCZ » úte 31. srp 2010 11:49:59

příspěvek sem postnul v sobotu 21. srpna 2010 v 10:27:16 hodin, momentálně aktivní znovu mnou vytvořený účet jsem založil v sobotu 28. srpna 2010 v 0:35:31 hodin. Takže mě zajímá, kam zmizel můj původní účet a proč byl z fóra odstraněn.

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: Ucet

Příspěvek od WhiteWolfSix » úte 31. srp 2010 12:32:39

Toto fórum umožňuje prispievať aj anonymným užívateľom, takže príspevky napísané pred 28.8.2010 ste mohol odoslať aj ako neregistrovaný užívateľ. Ešte raz, záznam z administrátorského záznamu vymazanie či deaktiváciu účtu s názvom CyberCZ neexistuje, takže tento účet nebol zmazaný.
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Uživatelský avatar
CZghost
Příspěvky: 30
Registrován: pát 28. říj 2011 14:42:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Ucet

Příspěvek od CZghost » ned 27. lis 2011 19:01:29

CyberCZ píše:Tak tomu asi těžko můžu uvěřit. Stačí se podívat na tento příspěvek
http://www.phpbb.cz/viewtopic.php?f=51&t=19432

který sem já osobně založil, ještě z toho původně registrovaného účtu ! 2 dny na to, sem se chtěl přihlásit a už mě to do fóra nepustilo, protože prý účet neexistuje. Z toho důvodu sem si poté musel udělat novou registraci ! Nicméně se to dá zjistit i podle data, které to jasně dokazují.
Míra
WhiteWolfSix má pravdu. Ve vlákně, na nějž odkazuješ, jsi jako anonymní uživatel (i když jméno je stejné). Registrovaní uživatelé mají jméno v odkazu na jejich profil (je modré, popř. má barvu skupiny), kdežto anonymní uživatel má jméno pouze jako text (je černé). Možná jsem tu taky něco psal jako anonymní uživatel, to se dá snadno zjistit vyhledáváním podle autora, tedy CZghost. (vyhledá to všechny příspěvky od autora CZghost - anonymní i registrovaný přispěvatel)

Tedy jestli toto vyhledávání je na tomto diskuzním fóru možné ???

Uživatelský avatar
Jetchelas
Příspěvky: 624
Registrován: ned 04. zář 2011 15:27:14

Re: Ucet

Příspěvek od Jetchelas » ned 27. lis 2011 19:10:27

Zbytečně odpovídáte na staré téma. Téma je staré již přes rok a je neaktuální.

Uživatelský avatar
CZghost
Příspěvky: 30
Registrován: pát 28. říj 2011 14:42:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Ucet

Příspěvek od CZghost » ned 27. lis 2011 19:30:18

Poslední návštěva uživatele: září 2010 :))
Tak ten už si to asi nepřečte...

Mohl bych poprosit o lock tématu? Jen aby nebylo zbytečně otevřené, je totiž možné, že se najde další blb, kterej si stáří vlákna nevšimne...

Zamčeno