Volba hostingu

Témata nevyhovujícím pravidlům, zbytečná témata, a jiné. Nastaveno automatické pročištění
Odpovědět
cross
Příspěvky: 105
Registrován: pon 13. úno 2006 1:00:00
Kontaktovat uživatele:

Volba hostingu

Příspěvek od cross » čtv 12. úno 2009 22:48:17

Zdravím, zde řeším volbu nového hostingu.
Zkráceně: Mám jeden web, chci si koupit ještě novou doménu. Hosting mám u profitux.cz, doménu u forpsi.com. Jelikož profitux.cz nepovoluje připojit dvě domény na jedno FTP (leda jako alias, což nechci), chci koupit nové FTP+doménu.
Po různých vylučovacích metodách zbyli http://hukot.cz/ http://savana.cz/ a http://profitux.cz/

Když se zaměřím na savana.cz - zkopíruju sem poslední post z linku uvedeného výše (nechce se mi to přepisovat):

  • Nový návrh - savana.cz - program SAVANA 1000
    Obsahuje 5GB WEBFTP + každý rok 300MB navíc.
    Je to ale za 95kč (circa), jenže jsou tam dvě domény druhého řádu. Znamená to tedy, že když si koupím doménu prvni.com a druha.cz , půjde udělat to, co jsem chtěl původně - tedy mít tyto dva weby na jednom společném FTP?
    Takhle bych za to zaplatil cca 1700 ročně (1200hosting + 500 obě domény), kdybych měl dvě FTPčka a dvě domény, platil bych ročně cca 2400,-

    16bit_low : phpBB používám na subdoméně profituxu a jsem spokojený. Výše zmiňovaná savana to také utáhne ? Ještě chci používat instalovanou galerii .. teď si nevzpomínám na název ... je to něco jako phpBB.

    Myloš: jojo, dobrý :) jen reaguju, aby sis nemyslel, že jsem si tvých doporučení nevšímám :)

    EDIT:
    # Zákazník se zavazuje, že nebude svůj prostor využívat k učelovému sdílení dat ve formě distribuce nelegálního obsahu jiným subjektům a to i jen formou linkování na data umístěna na jiných serverech(SW, fotografie, filmy, torrent, warez atd.) nebo nebude provozovat web, který je zaměřen na fotoalbum nebo filmbanku, které nejsou osobního charakteru (osobně focené fotografie). Také je zakázáno provozovat tzv. "freehosting" nebo "freemail" a provozovat na vašem prostoru web stránky 3. osob. Poskytovatel je oprávněn v případě zjištění zamezit provozu.
    Jelikož jsme hudebně založený web, máme na současných stránkách spoustu souborů ke stažení (jak MP3, tak videoklipy, živá videa ... [MP3 není moc, vesměs jsou to nějaké, které byly uvolněny na netu]). Na dosavadním hostingu není žádný problém ... kontroluje to nějak savana.cz ? Občas dáváme i odkaz na jiné stránky, odkud se dá něco stáhnout ...
    A to fotoalbum ... fotoalbum by obsahovalo fotografie těchto skupin ... fotogalerie by byla nainstalovaná, jak jsem zmínil.
A ještě otázka: Když je u hostingu napsáno, že podporují PHP5 - podporuje to i automaticky PHP4? (předpokládám, že ano, raději se ptám).

Scar
Příspěvky: 29
Registrován: úte 30. zář 2008 19:33:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba hostingu

Příspěvek od Scar » pát 13. úno 2009 4:16:00

U savany je menší problém, že tyhle aplikace nemají moc v lásce, dá se říct že když překročíš pár desítek uživatelů online, tak začínají rychle držkovat (třeba na http://forum.militaryzone.cz/index.php je často kvůli hostingu chybová hláška apod.:-(). Ale pro nenáročný web jsou fajn :-) .

Nevím jaký je to přesně řešeno u nich a jak si to představuješ ty, ale já třeba u hostingsolutions mám pro každou doménu samostatný ftp (ale administrace hostingu je sjednocená). Tuším, že to tam bude taky tak nějak, nebot mít v rootu toho jednoho ftpka dva index soubory pro každou doménu mi připadne komplikované a otázkou je, zda-li vůbec efektivní to tak mít.
Hraji Seafight | gamingforum.cz - diskusní fórum o pokeru | můj blog o všem možném

cross
Příspěvky: 105
Registrován: pon 13. úno 2006 1:00:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba hostingu

Příspěvek od cross » pát 13. úno 2009 11:39:30

Díky za názor :)

Redworker
Příspěvky: 124
Registrován: pát 18. pro 2009 19:48:29

Re: Volba hostingu

Příspěvek od Redworker » ned 27. pro 2009 11:34:59

Co ti můžu doporučit já, tak to je onebit.cz, vyhrál v anketě Nejlepší hosting roku 2009, taky mám od nich hosting, webový FTP, ochotná podpora, pomůžou s instalací fóra, levné ceny.

Uživatelský avatar
gmvasek
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1910
Registrován: pát 20. led 2006 1:00:00
Bydliště: RuneScape W61/92
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba hostingu

Příspěvek od gmvasek » ned 27. pro 2009 14:59:05

RuneScape Wiki | Můj Twitter | CSRUNE fórum | Smixovo fórum o phpBB3 - lastRSS

NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptejte se zde
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.

Odpovědět