Podpora jak svině

Témata nevyhovujícím pravidlům, zbytečná témata, a jiné. Nastaveno automatické pročištění
Zamčeno
nox

Podpora jak svině

Příspěvek od nox » pon 12. led 2009 10:00:54

Ste líný jak prasata ! Nedokážete ani odpovědět a rovnou mažete. Tomu teda řikám 100% podpora zákazníkům. Člověk chce s něčim začít od začátku a vy se na něj vyserete ! Tohle udělat jinde tak okamžitě vyhazov.

btw:
Ahoj
Jsem úplný začátečník a tak bych se chtěl zeptat jestli existuje nějaký tutoriál jak se to dělá uplně od začátku. Mám skušenosti s html ale php ani bb jsem nikdy nedělal.
Zatím jsem si vytvořil free hosting, hodil tam jen tak na test to co jsem sosnul z hlavní stránky. Ale nefunguje to. A když to otevřu v počítači tak tak se zobrazí pouze zdroják. Díky za rady a odkazy.

2X SMAZÁNO.
Píšu adminovi

Culprit
Příspěvky: 3744
Registrován: čtv 06. dub 2006 0:00:00
Bydliště: Praha, ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora jak svině

Příspěvek od Culprit » pon 12. led 2009 10:05:45

nox píše:Ste líný jak prasata ! Nedokážete ani odpovědět a rovnou mažete. Tomu teda řikám 100% podpora zákazníkům. Člověk chce s něčim začít od začátku a vy se na něj vyserete ! Tohle udělat jinde tak okamžitě vyhazov.
Podporu tu děláme dobrovolně a ne za peníze. Takže o nějakým vyhazovu nemůže být řeč
Problém je v tom, žes nehledal
Chceš li mít 100% podporu, tak se můžeme dohodnout. Cca 1500Kč za hodinu, teda u mne.
Btw: z kafilérie jsem to teď vyhodil, duplicita není nutná
nox píše:Ahoj
Jsem úplný začátečník a tak bych se chtěl zeptat jestli existuje nějaký tutoriál jak se to dělá uplně od začátku. Mám skušenosti s html ale php ani bb jsem nikdy nedělal.
Zatím jsem si vytvořil free hosting, hodil tam jen tak na test to co jsem sosnul z hlavní stránky. Ale nefunguje to. A když to otevřu v počítači tak tak se zobrazí pouze zdroják. Díky za rady a odkazy.
Podrobný návod nalezneš zde: http://www.phpbb.cz/knowledge/kb-search ... mit=Hledat

Upozornění: U free hostingů bývají problémy se styly, protože ti tam bude vkládat reklamní bannery. Též je to řešeno několikrát v Podpora stylů
«Přečtu si informace o instalaci fóra a jeho komponent» «Podívám se po webu, jestli to někde nebylo řešeno» «Umím li něco z dané oblasti problému, pokusím se vyřešit sám» «Zeptám se podpory» «Neurguji podporu»

nox

Re: Podpora jak svině

Příspěvek od nox » pon 12. led 2009 10:25:23

Děkuju

Nerdy
Příspěvky: 1295
Registrován: sob 16. úno 2008 12:10:53
Bydliště: index
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora jak svině

Příspěvek od Nerdy » pon 12. led 2009 11:58:47

nox píše:Ste líný jak prasata ! Nedokážete ani odpovědět a rovnou mažete. Tomu teda řikám 100% podpora zákazníkům. Člověk chce s něčim začít od začátku a vy se na něj vyserete ! Tohle udělat jinde tak okamžitě vyhazov.
Kdyby jsme byli líní jako prasata, tak zde nejsme.
Promiň, ale zákazníkem je jen člověk, který si za služby platí.
nox píše: Píšu adminovi
Nemohu nevět co ti ameecek přesně odpoví, ale určitě ti odpoví, že jsi měl hledat.

Viz. podpis
Než se začneš ptát, hledej ... !!
www.Jump4.cz, www.RockForPeople.cz/forum/

Pomocí soukromých zpráv podporu nepodávám.
Pro Warez fóra podporu nepodávám.
Než se začneš ptát, hledej.
Nenabízíš-li za pomoc peníze, neurguj, podporu podávám ve svém volném čase.

Nabízím od instalací phpBB, přes aktualizace na nejnovější verze, po úpravy phpBB a stylů, a další. - SZ, email.

Culprit
Příspěvky: 3744
Registrován: čtv 06. dub 2006 0:00:00
Bydliště: Praha, ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora jak svině

Příspěvek od Culprit » pon 12. led 2009 12:06:58

nox píše:Ste líný jak prasata ! Nedokážete ani odpovědět a rovnou mažete. Tomu teda řikám 100% podpora zákazníkům. Člověk chce s něčim začít od začátku a vy se na něj vyserete ! Tohle udělat jinde tak okamžitě vyhazov.
Vůbec se nedivím, že ti to jiní členové podpory odmázli, teda tu se nemaže, protože takových stejných dotazů co máš ty, je tu plno. Takže je docela úmorné stále opakovat to samé dokola, protože je někdo líný zadat vyhledání.
Je tu mnoho užitečných rad, ale mít to zde 100x opakované není dobré. Proto se snažíme uživatele donutit k vyhledání příslušného problému. Mnohdy řešení naleznou rychleji, než my dobrovolníci v podpoře, se přihlásíme.
«Přečtu si informace o instalaci fóra a jeho komponent» «Podívám se po webu, jestli to někde nebylo řešeno» «Umím li něco z dané oblasti problému, pokusím se vyřešit sám» «Zeptám se podpory» «Neurguji podporu»

Zamčeno