Fórum Břitva.cz

Chcete dát vědět světu o svém fóru, podělit se o vaše výtvory nebo potřebujete sehnat nové uživatele? Zde máte místo.
Pravidla fóra
Pro přidání vašeho fóra do této sekce si pročtěte pravidla a přejděte na formulář v tématu.
Zamčeno
Radgost
Příspěvky: 49
Registrován: stř 12. lis 2008 12:25:23
Kontaktovat uživatele:

Fórum Břitva.cz

Příspěvek od Radgost » čtv 19. lis 2009 16:11:51

Fórum Břitva.cz

Správce fóra: Radgost

Obrázek

----------------

Popis fóra:
Fórum pro gentlemany oddané tradici holení břitvou.
Zabýváme se vším kolem holení břitvou, tzn. holením, údržbou břitev, jejich renovací a v neposlední ředě také poskytujeme rady nováčkům, kteří mají chuť vyzkoušet si holení touto metodou. :-)

Datum přidání: 19. lis 2009 15:11
Naposledy upravil(a) WhiteWolfSix dne čtv 19. lis 2009 21:49:23, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Schválené

Mr. Atsor
Příspěvky: 54
Registrován: ned 28. pro 2008 10:50:13

Re: Fórum Břitva.cz

Příspěvek od Mr. Atsor » pát 20. lis 2009 21:20:18

Zajímavé zaměření, nezajímavý web. Co jsi na tom udělal kromě instalace? :)
Kdyby aspoň styl, ale ono nic... Zapracuj.

Uživatelský avatar
Thinky
Příspěvky: 695
Registrován: stř 21. led 2009 6:57:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Fórum Břitva.cz

Příspěvek od Thinky » ned 22. lis 2009 20:08:09

I v jednoduchosti je přeci někdy krása, ne? :-)

Hlavně že to tam žije...tady taky není moc vymožeností a cítím se tu dobře :-)
Lvlup.cz - nový český herní web...

Radgost
Příspěvky: 49
Registrován: stř 12. lis 2008 12:25:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Fórum Břitva.cz

Příspěvek od Radgost » pon 23. lis 2009 13:00:13

Mr. Atsor píše:Zajímavé zaměření, nezajímavý web. Co jsi na tom udělal kromě instalace? :)
Kdyby aspoň styl, ale ono nic... Zapracuj.
Fórum je pro mne prostředek, který slouží k diskuzi mezi lidmi nic víc, nic míň.
Chápu správce, kteří na ně ušijí slušivý kabát a navážou 150 fičur, nicméně mě zajímají témata, která na fóru probíráme - ne jak fórum samotné vypadá nebo jestli na mě po přihlášení vyskočí čertík.

Mr. Atsor
Příspěvky: 54
Registrován: ned 28. pro 2008 10:50:13

Re: Fórum Břitva.cz

Příspěvek od Mr. Atsor » sob 05. pro 2009 0:03:19

Thinky píše:I v jednoduchosti je přeci někdy krása, ne? :-)

Hlavně že to tam žije...tady taky není moc vymožeností a cítím se tu dobře :-)
Srovnávat fórum, ze kterého něco mám (poradí mi zde) a fórum, ze kterého mám prd (neporadí mi tam), je blbost ;-)
Radgost píše:Fórum je pro mne prostředek, který slouží k diskuzi mezi lidmi nic víc, nic míň.
Chápu správce, kteří na ně ušijí slušivý kabát a navážou 150 fičur, nicméně mě zajímají témata, která na fóru probíráme - ne jak fórum samotné vypadá nebo jestli na mě po přihlášení vyskočí čertík.
Jasně, každej to berem jinak. Ale když už to chceš dávat k zhodnocení, tak dej aspoň nějaký podmět, jinak řečeno na tom něco udělej. :-P

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: Fórum Břitva.cz

Příspěvek od WhiteWolfSix » pon 07. pro 2009 16:59:56

Táto sekcia nesie tento doplňujúci text: "Chcete dát vědět světu o svém fóru, podělit se o vaše výtvory nebo potřebujete sehnat nové uživatele? Zde máte místo." Nikde nevidím, že je určené na zhodnocovanie inými užívateľmi. Fórum britva splňuje určené kritériá na zverejnenie v tejto sekcii a preto bolo zverejnené. Grafické prevedenie tohto fóra je postavené na štandardnom štýle phpbb3 s vkusne doplneným vlastným logom. Autor tejto témy (i fóra) jasne zdôvodnil prečo je fórum tvorené týmto spôsobom, čím je zrejmé, že vie čo robí. Ďalšiu diskusiu na túto tému pokladám za zbytočnú.
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Mr. Atsor
Příspěvky: 54
Registrován: ned 28. pro 2008 10:50:13

Re: Fórum Břitva.cz

Příspěvek od Mr. Atsor » pon 07. pro 2009 19:20:49

Ale notak White ;) Ty pokládáš za zbytečné vše, co řeknu. Já jsem nenamítl nic na to, že zde fórum je. Jsou zde horší. Neřekl jsem ani nic proti jeho vzhledu a tak dále, pouze jsem namítl, že je to hole vytvořené fórum, instalace a basta. Pokud to sem autor dal, měl čekat kritiku. Pokud by zde kritika nebyla vítána, byla by sekce zamčena. Nikde nevidím, že je kritika zakázaná. Teď teprve "pokladám ďalšiu diskusiu na túto tému za zbytočnú"... ;)

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: Fórum Břitva.cz

Příspěvek od WhiteWolfSix » úte 08. pro 2009 9:11:02

Atsorku, ak si si nevšimol, tak Ťa tu nechávam kritizovať weby, ozval som sa len teraz, keď si nebol ochotný akceptovať Radgostov postoj, ktorým reagoval na Tvoje pripomienky.
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Zamčeno