chyby

Popdora a diskuze o překladu phpBB3 od phpBB.cz
Zamčeno
feda
Příspěvky: 50
Registrován: sob 08. dub 2006 0:00:00

chyby

Příspěvek od feda » úte 23. led 2007 16:04:25

Mno, nahral jsem cestinu do slozky language a upravil v mysql adminovy podle navodu vse ( snad )
Mno, ale kdyz sem si nastavil default jazyk na cesky a refreshl stranku, tak se mi uplne rozhodila struktura stranky, vsechno ze zvetsilo a vyskocila na me priserna chyba

Kód: Vybrat vše

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3370: Undefined index: USER_LANG
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3404: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2946)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3406: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2946)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3407: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2946)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3408: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2946)
diky za rady :)

feda
Příspěvky: 50
Registrován: sob 08. dub 2006 0:00:00

Příspěvek od feda » úte 23. led 2007 16:40:04

tak uz jsem to tady nasel, ale mam dalsi problem :-D ani za boha nemuzu zmenit kodovni stranky, furt mi tam misto diakritiky skacou zanky, diky :)

TCH
Příspěvky: 200
Registrován: pát 10. bře 2006 1:00:00
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TCH » stř 24. led 2007 16:24:58

A jakej překlad používáš?

sancho
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 22. úno 2007 1:00:00

Příspěvek od sancho » čtv 22. úno 2007 23:32:16

no a cim to bylo? Teda nechci prudit, ale kdyz ten problem vyresite pres pm nebo jak to probehlo tak to nikomu nic neda :(

Uživatelský avatar
sutr
Příspěvky: 205
Registrován: sob 10. čer 2006 0:00:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sutr » pát 23. úno 2007 2:10:38

Chyba je ve starych souborech s cestinou.
Vse opravis v administraci fora SYSTEM -> Language packs
Tam vyber cestinu a hned prvni co napise tak chybne soubory "Missing language variables"
Staci kliknout vedle souboru na tlacitko Vybrat nebu Submit (netusim co tam bude protoze to zalezi na jazyku fora)
Sjedes dolu az na "Language entries" a potvrdis "Submit". Tim se doplni chybejici texty.
Toto opakuj pro vsechny takto oznacene soubory. Sice nebudes mit kompletni cestinu, ale nebude to hazet chyby.
Translatori casem urcite preklad doplni *01*

edit: Jeste doplnim ze takto upravene soubory najdes v rootu fora v adresari store

Zamčeno