Moderátorské role

Zde můžete diskutovat o nové verzi phpBB nebo jejím překladu.
Zamčeno
FinStar
Příspěvky: 7
Registrován: pát 26. úno 2016 13:28:54

Moderátorské role

Příspěvek od FinStar » úte 12. črc 2016 17:32:20

Zdravím, chtěl jsem se vás ohledně Moderátorských rolí zeptat, jde mi o to že když nějakému uživatelovi přidělím moderátora fóra, viz. fotka níže.

http://prntscr.com/brzqi5

Tak prostě, když ten uživatel má moderátora nějaké té sekce, tak má přístup k Moderátroskému panelu, no a co po vás chci, chci nějak zjistit a zablokovat přístup k některým ovládacím modulům, takhle když dám někomu moderátora fóra, nějaké sekce či sub-sekce, tak v moderátorském panelu vidí určité panely a ty určite panely myslím tím přesněji "Činnosti moderátor" a to právě já nechci, pouze Globální moderátoři popřípadě jiné skupiny na fóru můžou mít přístup k těmhle modulům, ale prostě prostý uživatel, který má přístup jen pouze ovládat a moderovat sekci popřípadě zamykat, tak nechci, aby měl v tom moderátorském panelu přístup k danému modulu "Činnosti moderátorů".

http://prntscr.com/brzxio

Tak že bych právě potřeboval nějak s tímhle pomoc, kde v administraci se dá udělat tahle ta možnost, zablokovat určitým skupinám nebo uživatelům, aby měli pouze v moderátorském panelu určité moduly, které v ACP já sám přiřadím.

Odkaz na fórum, wwwl.la-rp.cz/forum/index.php

Je to stránka zaměřena na herní projekt.

Eva004
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 213
Registrován: úte 12. črc 2016 23:35:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderátorské role

Příspěvek od Eva004 » stř 13. črc 2016 17:02:01

Ahoj, zkus v ACP nastavit, aby mód (činnosti moderátorů) byl skrytý tzn. nebude ho možné v MCP vidět. Globálním moderátorům pak pošleš odkaz na log moderování (činnosti moderátorů). Je to snadnější než se patlat ve scriptech.
NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptej se zde na fóru
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJ před položením dotazu.
NEURGUJ podporu.

FinStar
Příspěvky: 7
Registrován: pát 26. úno 2016 13:28:54

Re: Moderátorské role

Příspěvek od FinStar » stř 13. črc 2016 19:56:38

Dobře, a ten odkaz tedy vezmu poté kde, když v MCP, už nebude ten modul zobrazován ?

EDIT: Spíše mě možná jednoduše napadlo, jestli nejde nějak v administraci nastavit, pouze určité akce, pro určité skupiny uživatelské na fóru, aby nemohli vidět v "Činnosti moderátorů" všechny akce, banování mám třeba na mysli, chápete mě ne ?

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderátorské role

Příspěvek od TheEilag » stř 13. črc 2016 23:23:15

Dobrý den,

jakou máte verzi phpBB?
Jedna varianta řešení je jak píše Eva004, druhá je zásah přímo do souborů na FTP.

S pozdravem
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

FinStar
Příspěvky: 7
Registrován: pát 26. úno 2016 13:28:54

Re: Moderátorské role

Příspěvek od FinStar » čtv 14. črc 2016 0:51:09

Verze je 3.0.12

Eva004
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 213
Registrován: úte 12. črc 2016 23:35:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderátorské role

Příspěvek od Eva004 » čtv 14. črc 2016 19:28:29

Zkopíruješ si odkaz předem, než ten modul v MCP skryješ. Pak jim to jednoduše vložíš jako odkaz na fóru. Chápeš jak to myslím, ne?

V ACP určité akce pro moderátory nejde, alespoň ne v dosavadně vydaných verzích phpBB.
NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptej se zde na fóru
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJ před položením dotazu.
NEURGUJ podporu.

Zamčeno