Ako dosiahnem toto :

Zde můžete diskutovat o nové verzi phpBB nebo jejím překladu.
Zamčeno
iggi97
Příspěvky: 2
Registrován: sob 11. dub 2015 23:59:12

Ako dosiahnem toto :

Příspěvek od iggi97 » ned 12. dub 2015 1:08:11

Zdravým vás všetkých potreboval by som poradiť ako ako na mojom fóre dosiahol toto: < a kedže som začiatočník a neviem použiť na všetko správny názov alebo výraz tak prikladám aj obrázky môjho fóra a obrázok toho čo by som dosiahnuť >
Na stránke "Obsah fóra" Chcel by som urobiť päť hlavných kategórii < čo by mohlo byť farebne odlišné > pričom hneď pod každou Hlavnou kat by bolo niekoľko pod.kat a až po kliknutí na danú pod kat. by bolo možne diskutovať < napr hlavná kat. PRACA: a pod ňu prvá pod kat. Ponuka práce , druhá pod. kat Hľadám prácu a tretia pod kat Práca v zahraničí. Ďalšia kategória tak isto aj ďalšia ,..... Ja to mám tak, že sa musím najprv klik na PRACA potom klik na jednu z pod kat. a a až tam sa dostanem k diskusii. Je to vlastne iba jeden klik naviac čo mi nevadí až tak ako to že to moje prevedenie je strašne neprehľadné. Tak dúfam že sa nájde niekto kto poradí.

Ďakujem
Přílohy
podkat.png
tak to to je po klik na hlaavnu
obsah.png
Tak to to mám
00000000000000.png
tak to by som to chcel

leschek
Příspěvky: 3014
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako dosiahnem toto :

Příspěvek od leschek » ned 12. dub 2015 11:18:25

Asi by pomohlo si trochu pohrát s nastavením těch hlavních kategorií a podkategorií, konkrétně s typem fóra, což může být kategorie nebo fórum. Když tak si vytvoř na fóru nové hlavní fórum, v něm několik podfór a zkus změnit to hlavní fórum (typ fóra) na kategorii nebo opačně, až dosáhneš toho, co chceš.

iggi97
Příspěvky: 2
Registrován: sob 11. dub 2015 23:59:12

Re: Ako dosiahnem toto :

Příspěvek od iggi97 » ned 12. dub 2015 12:54:04

Ďakujem... vyriešené

Zamčeno