Aktualizace + vytvoření rozšíření

Zde najdete poptávku a nabídku pracovních příležitostí pro své projekty a fóra
Odpovědět
jsf.koudelka
Příspěvky: 7
Registrován: úte 18. led 2011 18:01:59

Aktualizace + vytvoření rozšíření

Příspěvek od jsf.koudelka » ned 16. úno 2020 10:27:31

Dobrý den, potřebuji pomoc s aktualizací z 3.0.12 na nejnovější verzi. Už dlouho jsem to nedělal.
Rozšíření tam je : Poslední témata, mchat, phpgalerie, kalendář, systém reputací, + jeden vlastní - notes servisní knížka.
Dále bych potřeboval vyřešit šifrování to tam myslím není.
Ještě poptávám vytvoření vlastního rozšíření - kalkulace průměrné spotřeby
Dále bych potřeboval. v profilu si každý může vyplnit jaký má auto to bych potřeboval změnit aby si auto nejdřív přidali tak aby si mohli přidat víc aut.
+ Případné doladění celého fóra
Prosím o nabídky třeba i jednotlivé úkoly. Něco bych si dokázal udělat i sám ale dlouho jsem nic nedělal tak by mi to trvalo dlouho než bych se zorientoval a trochu se bojím abych neudělal víc škody než užitku :D
Samozřejmě bych byl rád kdyby se ujal někdo kdo by to udělal jako celek aby to nebylo na části.
Za případné nabídky předem Děkuji

Eva004
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 213
Registrován: úte 12. črc 2016 23:35:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace + vytvoření rozšíření

Příspěvek od Eva004 » stř 13. kvě 2020 23:07:40

Jakou odměnu nabízíš? Když nenapíšeš bližší info, tak se ti jen stěží někdo najde.
NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptej se zde na fóru
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJ před položením dotazu.
NEURGUJ podporu.

Payn
Příspěvky: 96
Registrován: úte 03. bře 2015 19:09:42
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace + vytvoření rozšíření

Příspěvek od Payn » stř 23. zář 2020 16:08:56

Aktualizaci klidně provedu, jestli máte ještě zájem.
Head Game Developer, hlavni vyvojar, admin OS IRC

Snazim se pomahat uzivatelum reprodukovanim jejich chyby a naslednym resenim. Vzdy popiste chybu co nejkonkretneji: kdy se chyba objevila, po jakem zasahu/ci zmene, jak dlouho chyba pretrvava a kam odkazuje. Usetrite mi cas v hledani zavady.

Odpovědět