Top Five - přidání nového bloku

Zde najdete poptávku a nabídku pracovních příležitostí pro své projekty a fóra
Odpovědět
Rumlik
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 25. úno 2010 6:34:26
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Top Five - přidání nového bloku

Příspěvek od Rumlik » stř 22. bře 2017 6:05:44

Ahoj,

dlouhá léta používám na fóru ke vší spokojenosti mod Top Five (https://www.phpbb.com/customise/db/mod/top_five/), který mám upraven na Top Fifteen. Potřeboval bych v něm udělat drobnou úpravu, ale jeho autor už přestal s jeho podporou(The author of this contribution does not provide support for it anymore). Snad se zde najde nějaký šikovný člověk a poradí mi, jak na to.

Jenoduše bych potřeboval přidat takto jeden nový blok:
Obrázek
V tom prvním si eliminuji posty z určité části fóra a naopak je povolím v tom druhém, přičemž vše ostatní zde zakážu. S tím nemám nejmenší problém. Jen prostě nedokáži vytvořit ten nový blok. Může mi tu prosím někdo pomoci?

Fórum:
http://www.e-cigaretafans.eu/forum/index.php

Předpokládám, že člověk co má phpBB v malíčku dá tuhle prkotinu do kupy za "pár" minutek, takže za pomoc nabízím 500,-Kč.
Naposledy upravil(a) Rumlik dne úte 25. dub 2017 17:27:12, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Top Five - přidání nového bloku

Příspěvek od Otakar Pěnkava » pát 24. bře 2017 9:34:25

Ani zkušenému programátorovi phpBB to nezabere pár minut. Řešíte vše přes administraci modulu nebo přes PHP?
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

Rumlik
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 25. úno 2010 6:34:26
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Top Five - přidání nového bloku

Příspěvek od Rumlik » pát 24. bře 2017 14:34:08

Děkuji za reakci. Tento mód nemá žádné nastavení v administraci, ale vše se dělá přímo v jeho souborech.

Upravil jsem si ten mod pomocí:
OPEN

includes/top_five.php

To exclude more than one forum,

FIND
Code:
$forum_array = array_unique(array_keys($auth->acl_getf('!f_read', true)));

AFTER ADD
Code:
$excluded_forums = array('some#','someother#');
$forum_array = array_unique(array_merge($forum_array, $excluded_forums));

replacing some# and someother# accordingly with whatever forum id number you want excluded. You can continue to add as many as you want just use the same logic in the $excluded_forums array declaration.
a jednoduše jsem si tak eliminoval vše co jsem chtěl v tom prvním bloku. Teď ale potřebuji vytvořit defakto ten stejný blok ještě jeden a naopak to tam nechat zobrazené a eliminovat vše ostatní a to už prostě nezvládám.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Takže vyřešeno a můžete to tedy smáznout.

Odpovědět