školení phpBB 3.0.X a instalace modů (?)

Zde najdete poptávku a nabídku pracovních příležitostí pro své projekty a fóra
Odpovědět
Eurik

školení phpBB 3.0.X a instalace modů (?)

Příspěvek od Eurik » čtv 12. črc 2012 15:11:56

Sháním někoho zdatného ve správě phpBB (ideální referencí by bylo vlastní funkční fórum s mody, skinem...) kdo by byl ochotný mě naučit instalovat mody, dělat updaty fóra, které má mody, pracovat se skiny a jejich modifikacemi, nějaký alespoň základní "troubleshooting" apod. Úplně ideální by byl někdo kdo něco trošku ví o správě serverů a databází.

PhpBB znám z pohledu administrátora již běžícího fóra, zvládnu nahodit čistou instalaci a nějaký ready-to-use-skin. Už mě nebaví neumět si sám poradit ani s relativně běžnými úkoly/problémy.

Představoval bych si to jako dvě 3-hodinová nebo jedno 5-6 hodinové odpolední/večerní praktické, názorné školení v Praze (nebo u mě doma kousek za Prahou, podstatné je, abychom měli nějaké "pískoviště" na hraní, tedy asi počítač s rozchozeným serverem, což doma mám). Na ceně se můžeme dohodnout, pokud to splní mé představy, jsem ochotný daný čas přátelsky vykompenzovat 1 000 Kč hotově, na ruku. (Pokud mě někdo přesvědčí, že si zaslouží víc a že to bude skutečně stát za to, může to zkusit :) )

Zn.: Spěchá

Ozvat se mi můžete na eurik@email.cz, případně eurik@jabber.cz (tam ale nejsem denně). Díky!

Odpovědět