Vyřešeno možno smazat.

Zde najdete poptávku a nabídku pracovních příležitostí pro své projekty a fóra
Odpovědět
Rumlik
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 25. úno 2010 6:34:26
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Vyřešeno možno smazat.

Příspěvek od Rumlik » úte 10. srp 2010 5:12:05

Zdravím,

již to nějaký patek studuji, ale nějak jsem v koncích a tak žádám o pomoc, kterou samozřejmě nějak ocením(buď finančně nebo materiálně, vzhledem k zaměření webu). Potřeboval bych, aby se dalo různým skupinám určit, jakou budou mít velikost avatara. Normání uživatel 90x90 a dejme tomu VIP uživatel 150x150. Bohužel teď se dá ta velikost měnit jen globálně všem.

Dále bych pořeboval udělat nějaký systém plateb. Tam kde mám teď tlačítka Rádio, FAQ, Registrovat, Přihlásit se, tak před Rádio, přibude tlačítko třeba Podpořte náš web. Po kliknutí na něj se zobrazí stránka, kde si uživatelé vyberou částku a v závislosti na její výši budou automaticky přesunuti, na určitou dobu, do skupiny Sponzor, která bude mít určité výhody, oproti normálnímu účtu.

Platební systém bude normálním platebním převodem. Ne PayPal.

Ještě odkaz na fórum:
http://www.e-cigaretafans.eu/forum/

Budu rád za nějaké nabídky, návrhy.
Naposledy upravil(a) Rumlik dne sob 25. srp 2012 19:37:47, celkem upraveno 2 x.

Senky
Podpora
Podpora
Příspěvky: 2321
Registrován: sob 04. črc 2009 13:33:10

Re: Rozdílná velikost avatara u různých skupin + systém plat

Příspěvek od Senky » úte 10. srp 2010 10:00:50

Chceš fakt zložité veci. Neviem, či si uvedomuješ, koško by to mohlo stáť...

Inak rôzne veľkosti avatarov: ACP -> Používatelia a skupiny -> Spravovať skupiny. Tam sa to dá nastaviť pre rôzne skupiny.

A čo sa týka platieb, tak keď nie sú cez PayPal, tak ako? Ako by sa dalo automaticky overiť, či bol prevod úspešný? Poskytujú banky túto službu? A ak aj áno, ten MOD by bol fakt zložitý...
‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‎‏‏‎ ‎ ‎ ‎🔔
Browser & Mobile Notifications Extension
Nyní také podpora Safari (macOS i iOS)

Rumlik
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 25. úno 2010 6:34:26
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozdílná velikost avatara u různých skupin + systém plat

Příspěvek od Rumlik » úte 10. srp 2010 15:43:31

Velikosti se dají nastavit jen u přededfinovaných avatarů, jinak pokud si tam lidé chctějí dávat vlastní obrázky, tak je velikost dána globálně a nedá se určit zvášť pro skupiny. Pokud ano, tak jsem nepřišel na to jak. Pokud jí dám v globále na 0 nebo 150, tak se to v nastavení skupiny již nedá nijak upravit. Ta možnost tam je jen po avatary, které mám na fóru nahraný.

Nepotřebuji to automaticky ověřit v bance. To si, alespoň z počátku, udělám manuálně a když na to přijde, tak si i toho uživatele manuálně do dané skupiny také přešoupnu. Protože do skupiny se nedá normálně vstoupit(je jen na požádání), tak stačí, když mi naskočí v těch žádostech. Jsou pak vidět v Moderátorském panelu a v ACP. Takže ve fóru v podstatě potřebuji jen nějakou stránku, kde budou instrukce pro platbu, dejme tomu rolovací nabídka s dobou, jakou chce být členem skupiny a to mu pak ukáže kolik má poslat. Např ve vBulletinu je na to jednoduchej mód, ale fak se mi to kvůli takovéhle drobnosti nechce překopávat.

Pracuji v IT již cca 12 let, takže o cenách tak nějak přehled mám. ;-)

Senky
Podpora
Podpora
Příspěvky: 2321
Registrován: sob 04. črc 2009 13:33:10

Re: Rozdílná velikost avatara u různých skupin + systém plat

Příspěvek od Senky » úte 10. srp 2010 18:06:27

Hmm, tak aký je teda problém urobiť vlastnú stránku a do headeru dať na ňu odkaz. Jednoduchý html kód, nejaký select-box bez form-u a js onclick/onchange meniaci cenu a máš.
‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‎‏‏‎ ‎ ‎ ‎🔔
Browser & Mobile Notifications Extension
Nyní také podpora Safari (macOS i iOS)

Rumlik
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 25. úno 2010 6:34:26
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozdílná velikost avatara u různých skupin + systém plat

Příspěvek od Rumlik » úte 10. srp 2010 22:01:15

No to bych nejspíš zvládnul a ten slectbox se dá také udělat, ale jde tedy alespoň o to propojení s fórem/skupinou.

A co ta rozdílná velikost avatara u různých skupin?

P.S.
Na druhou stranu jsem to umístil do vlákna Pracovní příležitosti a tak bych očekával spíš nabídky, než odpověď typu "Urob si sám" :D . Jsem za to samozřejmě vděčný, protože potřebuji možná jen nakopnout, abych se vrhnul správným směrem a v konečném důsledku mi to třeba i ušetří pár kaček. ;-)
Naposledy upravil(a) Rumlik dne čtv 12. srp 2010 1:06:00, celkem upraveno 1 x.

Senky
Podpora
Podpora
Příspěvky: 2321
Registrován: sob 04. črc 2009 13:33:10

Re: Rozdílná velikost avatara u různých skupin + systém plat

Příspěvek od Senky » stř 11. srp 2010 6:35:32

Rumlik píše:...ale jde tedy alespoň o to propojení s fórem/skupinou...
Však si vravel, že by si si to robil manuálne. Napíš im tam, že ich do skupiny pridáš iba ak do variabilného symbolu dajú svoj nick a máš.
Rumlik píše:...A co ta rozdílná velikost avatara u různých skupin?...
Sorry, u tej som sa pomýlil, fakt to je len pre dafaultný obrázok. Aj som pohľadal po nete a nič nenašiel, vidím to tak, že by na to trebalo urobiť MOD...
Rumlik píše:...Na druhou stranu jsem to umístil do vlákna Pracovní příležitosti a tak bych očekával spíš nabídky, než odpověď typu "Urob si sám" :D . Jsem za to samozřejmě vděčný, protože potřebuji možná jen nakopnout, abych se vrhnul správným směrem a v konečném důsledku mi to třeba i ušetří pár kaček. ;-)
Napríklad si myslím, že ak robíš tú platbu a celé to overovanie manuálne, tak na to vôbec netreba MOD. Čo sa ale týka tých avatarov, na to asi bude treba. Ja ale momentálne nejako veľa času na tvorbu MODov nemám...
‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‎‏‏‎ ‎ ‎ ‎🔔
Browser & Mobile Notifications Extension
Nyní také podpora Safari (macOS i iOS)

Rumlik
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 25. úno 2010 6:34:26
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozdílná velikost avatara u různých skupin + systém plat

Příspěvek od Rumlik » čtv 12. srp 2010 0:46:29

Dobrá tedy, tak jsi mě ukecal :D a celé jsem to tedy uplácal na té vlastní stránce. Stačilo mě nakopnout správným směrem. :D Takže děkuji. ;-)

Už mi tedy stačí pořešit jen ty avatary. Nedal by to někdo ???

Tak jsem zjistil, že na phpbb.com, je stejný požadavek: http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... &t=2098518 , ale také se k tomu nikdo nemá. :-(

Rumlik
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 25. úno 2010 6:34:26
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozdílná velikost avatara u různých skupin

Příspěvek od Rumlik » úte 17. led 2012 3:24:16

No, nějak nám to tu zapadalo, takže co to podpořit třeba odměnou 1 000Kč,- ???

Odpovědět