Admin Komunita

Zde najdete poptávku a nabídku pracovních příležitostí pro své projekty a fóra
Odpovědět
Starbucg
Příspěvky: 128
Registrován: ned 30. srp 2009 16:10:39
Bydliště: */root/domains/www/
Kontaktovat uživatele:

Admin Komunita

Příspěvek od Starbucg » stř 12. kvě 2010 18:33:29

Zdravím,

Vlastním projekt http://www.foradmin.net, který se zabývá překládáním modifikací pro phpBB3 fóra. Bohužel mi okolní práce zabírá poměrně dost času, takže nemám moc času pro vytváření dalších překladů. Hledám tedy nějaké další lidi, kteří by byly ochotní překládat modifikace z angličtiny do češtiny. Pozor, ale hledám i člověka, který by překládal z češtiny do slovenštiny ;-).

Také hledám nějakého schopného grafika, který umí vytvářet tlačítka pro subsilver2 i prosilver styl a překládal by styly.

Bohužel se jedná o neziskový projekt, takže nemohu za práci nabídnout žádné peníze.

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: Admin Komunita

Příspěvek od WhiteWolfSix » stř 12. kvě 2010 19:10:13

Prečo zbytočne zakladáš fórum, ktorým sa snažíš konkurovať oficiálnej podpore phpBB.cz, pričom hľadáš pomoc práve tu? Nič a nik Ti nebráni umiestňovať svoje preklady priamo na tomto fóre.
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Starbucg
Příspěvky: 128
Registrován: ned 30. srp 2009 16:10:39
Bydliště: */root/domains/www/
Kontaktovat uživatele:

Re: Admin Komunita

Příspěvek od Starbucg » stř 12. kvě 2010 20:53:45

Nesnažím se konkurovat phpbb. To jsem nikdy nenapsal. V popisu projektu je napsáno, že se jedná o databázi českých překladů. Je to spíše domovská stránka pro projekty z naší tvorby. Podobný problém jsem už vysvětloval někomu zde na fóru (myslím že uživateli Culprit).

Konkurovat phpbb by mě nikdy nenapadlo. Proto také na případné dotazy ohledně phpbb (které se netýkají našich překladů) odpovídám tím, že se mají obrátit na tyto stránky.

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: Admin Komunita

Příspěvek od WhiteWolfSix » čtv 13. kvě 2010 11:43:09

Keďže sa o preklady k MODom žiada predovšetkým na českej podpore phpBB.cz, je tu priestor pre vytváranie takejto databázy. Preto si myslím, že je vytvorenie fóra Foradmin pre užívateľov skôr komplikáciou než prínosom. Namiesto toho, aby našli veci "pod jednou strechou" sa musia pre získanie prekladu u Teba registrovať. Čo Ti bráni umiestňovať preklady na tomto fóre?
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Starbucg
Příspěvky: 128
Registrován: ned 30. srp 2009 16:10:39
Bydliště: */root/domains/www/
Kontaktovat uživatele:

Re: Admin Komunita

Příspěvek od Starbucg » čtv 13. kvě 2010 11:55:55

Ohledně registrace. Děkuji za upozornění, mám chybu v oprávnění a podívám se na ní. Správně by měli moct stahovat i neregistrovaní.

Co brání autorům Board3 Portálu a jiným modifikacím, aby měli modifikaci zveřejněnou pouze na phpbb.com? Nic, ale také k tomu mají vlastní domovskou stránku.

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: Admin Komunita

Příspěvek od WhiteWolfSix » čtv 13. kvě 2010 15:03:28

Tvorcovia MODov si vytvárajú stránky predovšetkým pre to, aby mohli na nich svoje MODy testovať a poskytovať na nich podporu. U Teba sa jedná čiste o lokalizáciu cudzej Tvorby, preto si myslím, že je zbytočné na to zakladať samostatné fórum, keď phpBB.cz fórum slúži ako česká podpora, ktorá sa stará aj o lokalizáciu phpBB či iných MODov. Ak si založíš fórum, kde budeš tvoriť vlastné MODy či úpravy, to je v poriadku.

Stále je na tomto fóre nedostatok kvalitných prekladateľov, ktorí vedia nielen kvalitne prekladať ale aj správne spisovne česky texty písať a preto vítame pomoc každého schopného prekladateľa. Preto sa znovu pýtam, čo Ti bráni svoje preklady plne zverejňovať na tomto webe?
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Starbucg
Příspěvky: 128
Registrován: ned 30. srp 2009 16:10:39
Bydliště: */root/domains/www/
Kontaktovat uživatele:

Re: Admin Komunita

Příspěvek od Starbucg » čtv 13. kvě 2010 18:34:54

Jak jsem již odpovídal. Nebrání mi v tom nic. Ale na svém fóru si na subdoméně překládané modifikace instaluji, abych věděl, co která funkce dělá a mohl tak modifikaci přeložit lépe. K tomu hlavně projekt využívám.

Ale slouží také jako hlavní doména pro některé projekty. V blízké době bude na subdoménu umístěn například školní časopis České lesnické akademie Trutnov. Kdybych tuto doménu neměl, tak časopis nemá pomalu kde sídlit. Současnému vedení se totiž nelíbí subdoména facir.wordpress.com a zároveň odmítají poskytnou místo na školní doméně.

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: Admin Komunita

Příspěvek od WhiteWolfSix » čtv 13. kvě 2010 19:23:39

Myslím si, že bude pre celú českú (i slovenskú) phpBB komunitu prínosom, ak budú Tvoje preklady priamo dostupné na tomto fóre.
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Starbucg
Příspěvky: 128
Registrován: ned 30. srp 2009 16:10:39
Bydliště: */root/domains/www/
Kontaktovat uživatele:

Re: Admin Komunita

Příspěvek od Starbucg » pát 14. kvě 2010 15:39:54

O podobné věci jsem mluvil s Culpritem. Ten mi nabízel, že mé překlady by mohli být na google projektu. S tím bych problém neměl. Tak klidně být mohou. Ale nemám v úmyslu si rušit svůj domovský projekt.

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: Admin Komunita

Příspěvek od WhiteWolfSix » pát 14. kvě 2010 21:49:47

ok :)
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Odpovědět