hladam partnera do phpbb projektu

Místo pro dotazy, které se netýkají phpBB, ale mají něco společného s webovými technologiemi, skriptovacími jazyky anebo překládáním.
Odpovědět
hrac1982
Příspěvky: 6
Registrován: stř 21. bře 2012 19:04:53

hladam partnera do phpbb projektu

Příspěvek od hrac1982 » stř 16. dub 2014 14:15:15

Caute. Hladam cloveka ktory je aspon pokrocily v phpBB kode a modifikaciach. Domena je www.diskusne-forum.sk je tam google page rank 3. Pred par dnami som ho cele vymazal. Hlavne temy illuminati s partnerom illuminati.cz dalej ginn s partnerom ginn.pro + vseobecne temy + reklamne a firemne forum.
Moj partner by sa staral o phpbb ja by som zohnal ludi + internetovy marketing.
Navrhy piste prosim tu alebo na hrac1982@azet.sk
Dakujem

hrac1982
Příspěvky: 6
Registrován: stř 21. bře 2012 19:04:53

Re: hladam partnera do phpbb projektu

Příspěvek od hrac1982 » sob 08. lis 2014 19:20:58

Zdravim vas. Ponuka je stale platna, nakolko nadejny clovek na tuto poziciu ma minimum casu. Poprosim cloveka ktory sa vyzna v phpbb o partnerstvo v projektoch http://www.diskusne-forum.sk ako aj http://www.ads-forum.com kde bola prekonana anti spam ochrana a z dovodu velkej databazy je momentalne na fore chyba.

marekmikula0
Příspěvky: 215
Registrován: úte 13. kvě 2014 0:01:45

Re: hladam partnera do phpbb projektu

Příspěvek od marekmikula0 » ned 09. lis 2014 10:40:35

Je nejaká finančná odmena ? Ak hej rád by som sa na to pozrel :)
Moneyearn.eu - Fórum o výdělku na internetu

hrac1982
Příspěvky: 6
Registrován: stř 21. bře 2012 19:04:53

Re: hladam partnera do phpbb projektu

Příspěvek od hrac1982 » ned 09. lis 2014 14:30:23

Dik za odpoved marek.
Ponukam seriozne partnerstvo. Najlepsie keby ta to zaujalo z hladiska o com su tie projekty. Bol by si admin ako ja na oboch forach. Ale potrebujem raz za cas na tie fora pozriet.
Neviem aku sumu si predstavujes. Ale na to asi nemam kedze potrebujem pomoc opakovane. Preto ponukam partnerstvo ja znasam naklady na weby a seo a som ochotny sa delit o zisk.
Momentalne mam ponuku od jednej SEO firmy na zaujimavu spolupracu. Ide o tieto dve fora a este treti www.PRweb.sk ja im dam priestor a opravnenia na forach plus niekolko clankov na prweb. Tato spolupraca je zalozena na protisluzbu. A pri obojstrannej spokojnosti bude spolupraca pokracovat financne. Jedna sa o sluzby v hodnote nieco cez 1000€
Kontaktuj ma ak mas seriozny zaujem. Dik

gapson
Příspěvky: 176
Registrován: ned 10. čer 2007 18:38:25
Kontaktovat uživatele:

Re: hladam partnera do phpbb projektu

Příspěvek od gapson » ned 09. lis 2014 15:20:00

Skôr než sa dáš s niekým dokopy, zisti si o ňom nejaké referencie. Je tu vela "odborníkov" ktorí vedia nainštalovať fórum a už si myslia, že sú majstri sveta. Vyhneš sa tým kope problémov dobudúcna.

Odpovědět