problem se zobrazenim win10

Zde můžete psát o tématech jiných, než je phpBB.
Odpovědět
wh1

problem se zobrazenim win10

Příspěvek od wh1 » čtv 28. pro 2017 22:28:19

Ahoj vsem, rad bych pozadal o radu, pred tydnem jsem si aktualizoval win 10, po aktualizaci mi naskocil obraz ale ne ve standardnim rozliseni, zrnitej obraz kterej hraje vsema barvama, nevim jestli to je nejakej bug updatu mebo jen proste odesla grafika :-). Kdyz ji zakazu, obraz se hodi do standardniho rozliseni. Jedna se o nvidia GT610. Jen mi prijde zvlastni, ze kdyz ji zakazu, LEDka porad zobrazuje protoze to mam pichnuty HDMI primo z GK do TV. Hodil bych sem obrazek zrnite plochy, ale nevim jak :-D. Btw grafickou kartu jsem zkousel updatovat ale vysledek porad tejnej, odebrat a nechat win znovu doinstalovat, stale problem :-). Diky za radu, jen mi jde o to jestli se s tim sr*t nebo rovnou koupit novou GK.

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: problem se zobrazenim win10

Příspěvek od TheEilag » čtv 28. pro 2017 23:32:42

Dobrý večer,

osobně doporučuji radši koupit novou. :)
Kolikrát se s tím budete sr*t ještě dlouho a výsledek nezlepšíte. :)

S pozdravem
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

obansr
Příspěvky: 1
Registrován: ned 23. čer 2019 15:34:51

Re: problem se zobrazenim win10

Příspěvek od obansr » ned 23. čer 2019 15:37:22

mal som podobny problem... prekliaty win. ja som musel vypnut automaticke aktualizacie lebo tiez mi to rozhadzavalo pc. Takto som vypol automaticke aktualizacie https://vosveteit.sk/ako-vo-windowse-r ... cie-navod/

Payn
Příspěvky: 96
Registrován: úte 03. bře 2015 19:09:42
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: problem se zobrazenim win10

Příspěvek od Payn » pon 24. čer 2019 9:30:19

Proble nebude v graficke karte ale v aktualizacnim balicku. Odinstalujte aktualizaci a melo by se to vratit do normalu
Head Game Developer, hlavni vyvojar, admin OS IRC

Snazim se pomahat uzivatelum reprodukovanim jejich chyby a naslednym resenim. Vzdy popiste chybu co nejkonkretneji: kdy se chyba objevila, po jakem zasahu/ci zmene, jak dlouho chyba pretrvava a kam odkazuje. Usetrite mi cas v hledani zavady.

Odpovědět