Co se děje?

Zde můžete psát o tématech jiných, než je phpBB.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Depotys
Podpora
Podpora
Příspěvky: 59
Registrován: stř 16. bře 2016 13:52:40
Bydliště: Teplice, ČR
Kontaktovat uživatele:

Co se děje?

Příspěvek od Depotys » stř 07. zář 2016 23:31:11

Zdravím vedení,

můžete mi vysvětlit proč, jste nechali umřít toho fórum? Pamatuji tu relativně aktivní komunitu. Teď se tu objeví nějaký thread a odpovědi žádné? Toto je hodně mrzuté zjištění.
Za rok neaktivity se mě nakupilo dost soukromých zpráv, pokud je Váš problém stále aktuální neváhejte napsat znovu.

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se děje?

Příspěvek od TheEilag » čtv 08. zář 2016 21:42:27

Dobrý den,

třeba si uvědomit, že byli letní prázdniny, takže všichni byli na dovolené a teď je školní rok, tudíž studující jsou více zaneprázdněni školou. ;-)

S pozdravem
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

Uživatelský avatar
Depotys
Podpora
Podpora
Příspěvky: 59
Registrován: stř 16. bře 2016 13:52:40
Bydliště: Teplice, ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se děje?

Příspěvek od Depotys » pát 09. zář 2016 0:28:56

To možná ano, ale co jsem se dozvěděl od některých uživatelů fóra .., mno vlastně se ani nedivím už.
Za rok neaktivity se mě nakupilo dost soukromých zpráv, pokud je Váš problém stále aktuální neváhejte napsat znovu.

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se děje?

Příspěvek od TheEilag » pát 09. zář 2016 10:11:44

Dobrý den,

nevím, co jste se od některých uživatelů dozvěděl.
Fakta jsou taková, jaké jsem uvedl v předchozím příspěvku.

S pozdravem
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se děje?

Příspěvek od Otakar Pěnkava » stř 14. zář 2016 19:50:37

Probral jsem to s Depotysem po e-mailu a výsledkem je, že se začnu podpoře více věnovat, spolu s týmem připravíme aktualizaci na phpBB 3.1 (a 3.2) a trochu to oživíme.

Od dnešního dne je zároveň Depotys členem phpBB podpory.
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

Uživatelský avatar
Martin Böhm
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 20
Registrován: úte 01. bře 2016 21:55:21
Bydliště: Praha, Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se děje?

Příspěvek od Martin Böhm » sob 24. zář 2016 1:13:13

Také čekám na nějaký podnět ke své aktivitě, aktualizaci, abych se následně mohl eventuálně také zapojit. :-) Podle mých informací by mělo při aktualizaci dojít rovněž ke změně vzhledu. Myslím, že verze 3.1.9, vzhledem k délce své existence, by měla být pro to dostatečně stabilní. Nebo počkáme už na 3.2.x a tu následně budeme udržovat? Otakare? Po aktualizaci fóra navrhnu přebudování týmových znaků a hiearchie.
POMOHU Vám s telekomunikacemi, IT, investicemi a sociálními záležitostmi (sociální psychologie), to v rámci placené praxe přes SZ/telefon/e-mail. Pro bezplatnou, nenárokovatelnou podporu využijte veřejné sekce fóra. Navštivte zatím také [www.mojeretence.cz].

Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.

Uživatelský avatar
Depotys
Podpora
Podpora
Příspěvky: 59
Registrován: stř 16. bře 2016 13:52:40
Bydliště: Teplice, ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se děje?

Příspěvek od Depotys » sob 24. zář 2016 16:57:01

To vyčkání na phpBB 3.2 je rozumné už jen z pohledu využití potenciálu PHP7.
Za rok neaktivity se mě nakupilo dost soukromých zpráv, pokud je Váš problém stále aktuální neváhejte napsat znovu.

Odpovědět