Odvozená šablona pro WordPress

Zde můžete psát o tématech jiných, než je phpBB.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ZivotsRS
Příspěvky: 78
Registrován: pon 05. led 2015 22:57:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Odvozená šablona pro WordPress

Příspěvek od ZivotsRS » pát 03. črc 2015 19:02:55

Ahoj,
téma je mimo phpBB, ale zkouším, zda by někdo z vás dokázal poradit, co mám udělat. Lidí, kteří by mi odvozenou šablonu vytvořili, je celkem dost, ale nemám finanční prostředky na zaplacení práce, proto si musím nějak poradit sama.
O co jde:
Na webových stránkách používám rezponzivní šablonu magazínového typu MesoColumn. Během fungování webu v ní proběhlo několik změn, které jsem já nevytvářela. Protože na web chystám jazykové subdomény, potřebuji udržet aktuální nastavení šablony. Proto se snažím vytvořit šablonu odvozenou. Mám staženou verzi, která je ve FTP i originální verzi, přes PSPad dokážu porovnat proběhlé změny, ale nevím co dělat dál. Informace se hledají dost špatně, zpravidla jsou v angličtině a PC termínech - to jsem v pasti.
Nechci hrát na city, ale na rovinu - skoro nevidím, rychle ztrácím schopnost ovládat své tělo a nechci nechat webový projekt nedotažený. Nutně potřebuji radu. Snažím se to řešit i v rámci českého fóra pro WordPress, ale bez úspěchu.
Proto prosím - pokud někdo máte zkušenosti a umíte poradit co dělat dál ...
Vendulka
Prosím, normálně mi tykejte :)
A druhé prosím - vemte na vědomí, že jsem nefalšovaný laik, takže si představte, že cokoliv vysvětlujete, vysvětlujete své babičce :D
Život s RS

Uživatelský avatar
ZivotsRS
Příspěvky: 78
Registrován: pon 05. led 2015 22:57:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvozená šablona pro WordPress

Příspěvek od ZivotsRS » ned 05. črc 2015 8:54:20

Podařilo se mi vytvořit základ a hodila jsem jej do testovacího webu. Objevilo se pět, na první pohled viditelných chyb, někde je něco v CSS špatně zapsáno, ale nedaří se mi zjistit kde. Takže základní dotaz měním na:
Pomohl by mi, prosím, někdo z vás dotáhnout odvozenou šablonu (child theme)? Já se v CSS nechytám, ale základní část je přepracovaná, jde o "odlovení" chyb.
Vendulka
Prosím, normálně mi tykejte :)
A druhé prosím - vemte na vědomí, že jsem nefalšovaný laik, takže si představte, že cokoliv vysvětlujete, vysvětlujete své babičce :D
Život s RS

Uživatelský avatar
ZivotsRS
Příspěvky: 78
Registrován: pon 05. led 2015 22:57:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvozená šablona pro WordPress

Příspěvek od ZivotsRS » ned 05. črc 2015 12:13:18

Již vyřešeno díky reakci člověka, který je ochoten zaplatit práci programátora. Nečekaný dar dobré duše.
Vendulka
Prosím, normálně mi tykejte :)
A druhé prosím - vemte na vědomí, že jsem nefalšovaný laik, takže si představte, že cokoliv vysvětlujete, vysvětlujete své babičce :D
Život s RS

gapson
Příspěvky: 176
Registrován: ned 10. čer 2007 18:38:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvozená šablona pro WordPress

Příspěvek od gapson » ned 05. črc 2015 20:28:33

Dobrým pomocníkom je doplnok do prehliadačov Firebug a Web developer toolbar (možno dobudúcna)

Odpovědět