Forum

Zde můžete psát o tématech jiných, než je phpBB.
Odpovědět
Sisi-Alex

Forum

Příspěvek od Sisi-Alex » čtv 19. zář 2013 22:11:05

Ahoj,
chtěla bych poprosit o radu. Chceme založit forum, kde čekáme celkem dost uživatelů. Problém je, že neumíme pracovat s hostingy, doménami a všemi těmito věcmi, kterým vy určitě rozumíte :D . Chtěli bychom free forum, ptž na placené nemáme. Každopádně bych chtěla poprosit o radu, jestli je opravdu nějaké free forum kvalitní, kde nejsou výpadky a daly by se dělat zálohy? Děkuji!

Uživatelský avatar
kksmirice
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 17. úno 2012 21:39:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Forum

Příspěvek od kksmirice » čtv 19. zář 2013 23:03:28

Jistě je i "kvalitní" free hosting, ale zase nepočítejte s příliš velkým obsahem. Vše je limitováno.

Otázka je na kolik nemáte a co je pro Vás nedostupná měsíční platba. Např. 16,- Kč/měsíc je příliš?
Klidně mi Vykejte, mohl bych být Vašim dědou...
1. Murphyho zákon: Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: KK Zálabák Smiřice, test stránky pro všechny

[url=mailto://prolamy@email.cz?subject=phpBB%20pomoc]kontakt[/url] v případě pomoci - instalace systémů, založení databáze a tabulek, FTP přístup

Uživatelský avatar
Fargotroniac
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 13. čer 2013 19:59:34
Bydliště: */home

Re: Forum

Příspěvek od Fargotroniac » pát 20. zář 2013 8:33:44

Dobrý den,

Pokud na fóru čekáte celkem dost uživatelů, tak bych doporučoval placený hosting. U hostingu zadarmo budete mít spousty technických potíží počínaje výpadky serverů až po pomalé načítání.

Pokud budete potřeboval poradit, tak mi napiště soukromou zprávu a já vám to trochu více rozepíši. ;)

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Forum

Příspěvek od leschek » pát 20. zář 2013 11:55:47

Klidně to rozepiš tady. Třeba to bude užitečný pro víc lidí.

Teď k hostingu. Asi bych si vybral takový, který nabízí hosting zdarma i placený, aby mi umožnil, když mi přestane stačit hosting zdarma, bezbolestný přechod na placený hosting. U nás je asi neoblíbenější Endora, která nabízí více účtů, ale zakazuje instalaci chatu...Na druhé straně stránky můžou být uložený i někde v zahraničí.

Sisi-Alex
Příspěvky: 1
Registrován: pát 20. zář 2013 13:18:30

Re: Forum

Příspěvek od Sisi-Alex » pát 20. zář 2013 18:18:56

Děkuji všem za rady! Zkusím ;-)

Odpovědět