Kde je user

Prostor pro vaše MODy a vylepšení. Vkládejte pouze vaší vlastní práci.
Pravidla fóra
Dnem 1.1.2009 oficiálně skončila podpora pro phpBB2. Bezpečnostní aktualizace budou vydávány jen do 1.2.2009. Proto doporučujeme co nejrychleji přejít na aktuální verzi phpBB3, která je ke stažení zde nebo zde.
ferdaxxl
Příspěvky: 70
Registrován: úte 31. říj 2006 1:00:00

Příspěvek od ferdaxxl » ned 31. pro 2006 22:49:13

rad bych podekoval autorum za dobrou praci *16*
narazil jsem taky na problem jako mel smiesek
"U_FORUM_LOCATION" => append_sid($location_url))


takze jsem to vyresil na

Kód: Vybrat vše

"U_FORUM_LOCATION" => append_sid($location_url),
"U_TOPIC_LOCATION" => append_sid($phpbb_root_path."viewtopic.$phpEx?t=".$guest_topic_id))
po teto uprave jsem se dostal do administrace takze to je OK. Ale chtel bych se zeptat vidim kdo co si kde prohlizi to funguje. Ale kdyz klepnu ve sloupci "Prohlíží topic " na prislusny topic u jednotlivych useru tak mi to nenajede do potricneho topicu, ale napise mi to informaci Téma nebo příspěvek který požadujete nebyl nalezen. ???
funguje vam to taky tak ??? mam nainstalovanou ver. 2.0 od Smieska diky za odpoved
Sori sa chibi a hrupki ...

Obrázek

Uživatelský avatar
smiesek
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 3059
Registrován: stř 22. úno 2006 1:00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smiesek » pon 01. led 2007 8:46:59

řekla bych že není účelem najít přesně topic který prohlíží, jelikož když klikneš na Nachází se a teď na nějaký nápis zobrazí se ti daná sekce na editování, takže jelikož se jednotlivé příspěvky needitují, proto ti (ostatně i mě) se zobrazuje Téma nebo příspěvek který požadujete nebyl nalezen. a nebo tě to hodí pouze na úvodní stránku fora.

ferdaxxl
Příspěvky: 70
Registrován: úte 31. říj 2006 1:00:00

Příspěvek od ferdaxxl » pon 01. led 2007 16:21:28

smiesek píše: řekla bych že není účelem najít přesně topic který prohlíží, jelikož když klikneš na Nachází se a teď na nějaký nápis zobrazí se ti daná sekce na editování, takže jelikož se jednotlivé příspěvky needitují, proto ti (ostatně i mě) se zobrazuje Téma nebo příspěvek který požadujete nebyl nalezen. a nebo tě to hodí pouze na úvodní stránku fora.


Diky za odpoved Smiesku nebyl jsem si jisty jestli to tak ma fungovat. Mas pravdu ze by to asi nemelo smysl, ale myslim ze by to asi nebylo obcas na skodu.

Jinak bych rad popral vsem "Happy new year" a zejmena všem co mi pomahaji a radi .... dekuji moc vsem
Sori sa chibi a hrupki ...

Obrázek

rakosniik
Příspěvky: 70
Registrován: stř 20. pro 2006 1:00:00

Příspěvek od rakosniik » úte 02. led 2007 20:19:47

Píše toto:
Couldn't obtain regd user/online information.

DEBUG MODE

SQL Error : 1054 Unknown column 's.session_topic_id' in 'field list'

SELECT u.user_id, u.username, u.user_session_time, u.user_session_page, s.session_logged_in, s.session_ip, s.session_start , s.session_topic_id FROM phpbb_users u, phpbb_sessions s WHERE s.session_logged_in = 1 AND u.user_id = s.session_user_id AND u.user_id <1>= 1167761521 ORDER BY u.user_session_time DESC

Line : 340
File : index.php

To znamená, že nemám v databázi sloupec 's.session_topic_id' ?

Kepty
Příspěvky: 1397
Registrován: pon 29. kvě 2006 0:00:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kepty » čtv 04. led 2007 21:03:51

asi si nenainstaloval DB
Obrázek

Lares
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 349
Registrován: čtv 08. čer 2006 0:00:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lares » čtv 15. úno 2007 19:31:01

TAk je nějaká funkční verze nebo ne ?
Potřebujete něco přeložit z Aj nebo naopak , písněte mi PMku nebo na ICQ už mi jde

Uživatelský avatar
smiesek
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 3059
Registrován: stř 22. úno 2006 1:00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smiesek » pát 16. úno 2007 6:26:12

Lares píše: TAk je nějaká funkční verze nebo ne ?


jaká funkční verze?
Na první straně ji dávám ke stahnutí *16*

Lares
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 349
Registrován: čtv 08. čer 2006 0:00:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lares » pát 16. úno 2007 15:10:04

Jo já vím ale stáhl jsem to , a mám s toho rozsipaný čaj :P Tak nemůžeš to dát ne do zipu ale jako .txt
Potřebujete něco přeložit z Aj nebo naopak , písněte mi PMku nebo na ICQ už mi jde

Muška

Re: Kde je user

Příspěvek od Muška » sob 18. srp 2007 18:50:56

Chtěl jsem tento mod naimplantovat i do viewonline.php, kdy jsem obsah určený pro admin/index.php nějak povkládal i do viewonline.php, ale nepovedlo se mi najít, kam vložit tuto část:

Kód: Vybrat vše

#
#-----[ IN-LINE FIND ]------------------------------------------
#

, session_start

#
#-----[ IN-LINE AFTER, ADD ]------------------------------------------
# 

, session_topic_id 

 
a samozřejmě to nefunguje... pokud by se našel někdo, kdo by věděl, jak na to, byl bych moc vděčný, díky!

Uživatelský avatar
smiesek
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 3059
Registrován: stř 22. úno 2006 1:00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde je user

Příspěvek od smiesek » sob 18. srp 2007 19:04:57

někam upni admin/index.php a já Ti to tam dám

Zamčeno