Jak nahrát FTP módy

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
KybernetCZ
Kontaktovat uživatele:

Jak nahrát FTP módy

Příspěvek od KybernetCZ » sob 25. dub 2020 1:05:41

Zdravím,

Jak postupně nahrát FTP přes módy například pravidla fóra jako board, ban hammer apod......potřebuji vědět informace jak vkládat až postupně ;) prosím klidně napsat tady postup :)

Děkuji moc :-D :ugeek:

Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak nahrát FTP módy

Příspěvek od Otakar Pěnkava » pon 27. dub 2020 19:24:24

Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy poskytuji pouze placenou podporu. Bezplatnou pomoc získáte na fóru, kde může pomoci i ostatním.

TheEilag
Podpora
Podpora
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak nahrát FTP módy

Příspěvek od TheEilag » úte 28. dub 2020 13:40:27

Dobrý den,

pokud používáte zdarma službu, která Vám fórum provozuje, tak do FTP přístup nemáte.
V tomto případě kontaktujte poskytovatele.
Téma zamykám, protože Vaše fórum je na službě forumzdarma.cz, kontaktujte tedy technickou podporu tam.
Děkuji za pochopení.

S pozdravem
TheEilag
NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptejte se zde
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti. Reagovat budu pouze pokud mne žádost přesvědčí a jedná se o zajímavý projekt.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

Zamčeno