Hlasování s nerovnými hlasy 2

Zde můžete diskutovat o nové verzi phpBB nebo jejím překladu.
Odpovědět
jarda.jezek
Příspěvky: 3
Registrován: pát 17. říj 2014 22:04:41

Hlasování s nerovnými hlasy 2

Příspěvek od jarda.jezek » stř 04. pro 2019 16:27:50

Po mnoha letech se znovu vracím k myšlence použít phpBB pro indikativní hlasování v rámci SVJ, ve stejném duchu, jako jsem to před lety nastínil zde:
https://www.phpbb.cz/viewtopic.php?f=29&t=22878
Tehdy se nakonec ukázalo, že o forum v SVJ nebyl zájem, takže jsem od dalších souvisejících aktivit upustil, nicméně situace se časem změnila a dnes to opět vypadá jako žádoucí záležitost.

Jelikož odkazované vlákno je dávno zamčené, navíc máme dnes jinou verzi a doba pokročila, rád bych se znovu zeptal, jestli s tím někdo má nějakou zkušenost a k čemu dospěl.

Také bych tu rád poděkoval gapsonovi za jeho tehdejší pokus o nástin řešení, nicméně, řešení přes skupiny není proveditelné, protože každý ze zhruba stovky předpokládaných členů fora bude mít úplně jinou hlasovací sílu. Zkrátka, hlasovací síla musí být nastavitelná pro každého uživatele zcela individuálně v jeho profilu.

Děkuji předem za náměty či tipy.

PS: Ideální by bylo mít cosi jako tabulku jednotek SVJ a jednotky přiřazovat uživatelům tak, aby mohli hlasovat součtem hlasů jimi aktuálně vlastněných jednotek (protože jeden uživatel může vlastnit více jednotek a každá z těch jednotek může libovolně změnit vlastníka).

x-rated
Příspěvky: 122
Registrován: pát 06. úno 2015 22:02:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování s nerovnými hlasy 2

Příspěvek od x-rated » pon 30. pro 2019 20:17:04

asi jediná možnost bude nechat si u někoho udělat rozšíření na míru, co by tohle umožňovalo 🙂

Odpovědět