Technet - informace, rady a podpora

Chcete dát vědět světu o svém fóru, podělit se o vaše výtvory nebo potřebujete sehnat nové uživatele? Zde máte místo.
Pravidla fóra
Pro přidání vašeho fóra do této sekce si pročtěte pravidla a přejděte na formulář v tématu.
Odpovědět
Payn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Payn » sob 06. črc 2019 0:17:28

Správce fóra: Payn

Obrázek

----------------

Popis fóra:
Vse o satelitech a satelitni techniky. Podpora a rady hak spravne konfigurovat vase prijimace. Vice na foru ktere je velmi bohate o cenne zkusenosti v teto oblasti.

Datum přidání: 05. črc 2019 23:17
Head Game Developer, hlavni vyvojar, admin OS IRC

Snazim se pomahat uzivatelum reprodukovanim jejich chyby a naslednym resenim. Vzdy popiste chybu co nejkonkretneji: kdy se chyba objevila, po jakem zasahu/ci zmene, jak dlouho chyba pretrvava a kam odkazuje. Usetrite mi cas v hledani zavady.

x-rated
Kontaktovat uživatele:

Re: <t>Technet - informace, rady a podpora</t>

Příspěvek od x-rated » stř 10. črc 2019 19:50:28

má to bejt fórum o satelitech, ale já tam vidim jenom pokec a prodej, to by mě k registraci moc nelákalo :-/
jinak ta barva asi hezká :) ale vůbec se mi nelíbí záhlaví, ten obrázek vypadá jak z devadesátejch let a na mobilu ty texty v obrázku sou na hranici čitelnosti :-|
ale co je průšvih, že fórum nemá https, takže kompletně nešifrovaná komunikace 8-|

Payn
Kontaktovat uživatele:

Re: <t>Technet - informace, rady a podpora</t>

Příspěvek od Payn » stř 10. črc 2019 22:20:55

x-rated píše:
stř 10. črc 2019 19:50:28
má to bejt fórum o satelitech, ale já tam vidim jenom pokec a prodej, to by mě k registraci moc nelákalo :-/
jinak ta barva asi hezká :) ale vůbec se mi nelíbí záhlaví, ten obrázek vypadá jak z devadesátejch let a na mobilu ty texty v obrázku sou na hranici čitelnosti :-|
ale co je průšvih, že fórum nemá https, takže kompletně nešifrovaná komunikace 8-|
Jo na tom se maka, bohuzel hosting nenabizi nic krome tls 1.0 bebo tak nejak. Jinak forum sem po zadosti, sprpvotnil po roce a pul necinnosti. Je tam jeste co spravovat. A protze nechcou muj filtr na spam, tak jsme presli do uzavreneho modu. Jeste se diskutuje o tom, zda se to uvolni jen pro ctenu nebo ne. :) kdyz to prepnu na https tak forum vyhodi chybu ze nemuze nabidnout zabezpecene pripojeni. Zkousel jsem vsechno a nic, tak sem hodil script do db a veskerou komunikaci sem z apache prenesl do db.
Head Game Developer, hlavni vyvojar, admin OS IRC

Snazim se pomahat uzivatelum reprodukovanim jejich chyby a naslednym resenim. Vzdy popiste chybu co nejkonkretneji: kdy se chyba objevila, po jakem zasahu/ci zmene, jak dlouho chyba pretrvava a kam odkazuje. Usetrite mi cas v hledani zavady.

Odpovědět