Nefunguje odkaz na návod na instalaci phpBB

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mattias
Příspěvky: 138
Registrován: ned 04. lis 2012 0:09:05
Kontaktovat uživatele:

Nefunguje odkaz na návod na instalaci phpBB

Příspěvek od Mattias » stř 09. srp 2017 14:58:51

*20* https://www.phpbb.cz/docs/quickstart/qu ... lation.php

Je to v rámci úvodu, kdy je v nabídce i instalace poslední verze.
Naposledy upravil(a) Mattias dne stř 09. srp 2017 22:27:11, celkem upraveno 1 x.
Všem se předem omlouvám za svoje možná tak vám připadající triviální dotazy...

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunguje odkaz na návod na instalaci phpBB

Příspěvek od Otakar Pěnkava » stř 09. srp 2017 17:05:02

Mrknem na to. Nápověda byla součástí staré verze a tohle jsme nepředělali.
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

Uživatelský avatar
Mattias
Příspěvky: 138
Registrován: ned 04. lis 2012 0:09:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunguje odkaz na návod na instalaci phpBB

Příspěvek od Mattias » stř 09. srp 2017 20:51:57

Do adresáře na FTP jsem nahrál do složky subdomains poslední verzi phpBB - název FORUM. Teď by mělo stačit přejít na adresu forum.mujweb.cz a začít instalovat, ne?

Adresa mi totiž nefunguje, tak nevím zda něco nedělám špatně. Je to už pár let, co jsem instaloval poslední phpBB.

Verze stažená odsud.

ps. na adrese už běží stránky, tohle je k nim navíc.

Díky.
Všem se předem omlouvám za svoje možná tak vám připadající triviální dotazy...

Uživatelský avatar
Mattias
Příspěvky: 138
Registrován: ned 04. lis 2012 0:09:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunguje odkaz na návod na instalaci phpBB

Příspěvek od Mattias » stř 09. srp 2017 22:26:37

Píše to tuto chybu:

Fatal error: Uncaught exception 'ProxyManager\Exception\InvalidProxyDirectoryException' with message 'Provided directory "../cache/installer/" does not exist' in /home/www/1918-1938.cz/subdomains/forum/vendor/ocramius/proxy-manager/src/ProxyManager/Exception/InvalidProxyDirectoryException.php:38 Stack trace: #0 /home/www/1918-1938.cz/subdomains/forum/vendor/ocramius/proxy-manager/src/ProxyManager/FileLocator/FileLocator.php(46): ProxyManager\Exception\InvalidProxyDirectoryException::proxyDirectoryNotFound('../cache/instal...') #1 /home/www/1918-1938.cz/subdomains/forum/vendor/ocramius/proxy-manager/src/ProxyManager/Configuration.php(119): ProxyManager\FileLocator\FileLocator->__construct('../cache/instal...') #2 /home/www/1918-1938.cz/subdomains/forum/vendor/ocramius/proxy-manager/src/ProxyManager/Factory/AbstractBaseFactory.php(110): ProxyManager\Configuration->getProxyAutoloader() #3 /home/www/1918-1938.cz/subdomains/forum/vendor/ocramius/proxy-manager/src/ProxyManager/Factory/AbstractBaseFactory.php(76): ProxyManager\F in /home/www/1918-1938.cz/subdomains/forum/vendor/ocramius/proxy-manager/src/ProxyManager/Exception/InvalidProxyDirectoryException.php on line 38
Všem se předem omlouvám za svoje možná tak vám připadající triviální dotazy...

Uživatelský avatar
Mattias
Příspěvky: 138
Registrován: ned 04. lis 2012 0:09:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunguje odkaz na návod na instalaci phpBB

Příspěvek od Mattias » čtv 10. srp 2017 11:12:19

Takže dle chyby prý neexistuje adresář "../cache/installer/" . A co tedy s tím?
Všem se předem omlouvám za svoje možná tak vám připadající triviální dotazy...

Odpovědět