adsense

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
kchrz
Příspěvky: 7
Registrován: pát 28. dub 2017 23:29:50

adsense

Příspěvek od kchrz » pát 16. čer 2017 14:23:47

poprosil bych o radu,
je mi jasné, že je to zde více diskutované téma, příslušné diskuse jsem pročetl, zkusil jsem i návod http://www.radirna.cz/navody/adsense-phpbb-forum.html, ale někde delám chybu a nemůžu na ní přijít.

Na FTP (tedy používám pspad, ale to je fuk) jsem našel style/prosilver/teplate/overall_header.html
pod řádek <body id="phpbb" class="nojs notouch section-{SCRIPT_NAME} {S_CONTENT_DIRECTION} {BODY_CLASS}">
jsem vložil kod reklamy. Nic se nezobrazilo. Dal jsem tam schválně kod reklamy i z niné části webu, která se zobrazuje, jestli nemám chybu v kodu, ale nic.
Zkusil jsem dát kod absence do samostatného div, ale po nahlédnutí do zdrojáku stránky nevidím ani tento div.
Dávám opravdu reklamu do správného souboru na správné místo?

adresa webu http://forum.lf1.cz/

Díky

Eva004
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 213
Registrován: úte 12. črc 2016 23:35:19
Kontaktovat uživatele:

Re: adsense

Příspěvek od Eva004 » sob 17. čer 2017 22:35:14

A pročistils cache v administraci?
NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptej se zde na fóru
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJ před položením dotazu.
NEURGUJ podporu.

kchrz
Příspěvky: 7
Registrován: pát 28. dub 2017 23:29:50

Re: adsense

Příspěvek od kchrz » sob 17. čer 2017 22:59:52

Nepromazal, to mne nenapadlo.

V administraci to nějak nemůžu najít. Smazal jsem ručně na FTP a pomohlo :)
Díky

Eva004
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 213
Registrován: úte 12. črc 2016 23:35:19
Kontaktovat uživatele:

Re: adsense

Příspěvek od Eva004 » ned 18. čer 2017 19:01:43

Taky díky za dotaz. Kdybys s něčím potřeboval poradit, neváhej napsat. ;-)
NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptej se zde na fóru
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJ před položením dotazu.
NEURGUJ podporu.

Odpovědět