HTTP ERROR 500 po inštalácii

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
misso1302
Příspěvky: 2
Registrován: úte 01. srp 2017 20:10:21

HTTP ERROR 500 po inštalácii

Příspěvek od misso1302 » úte 01. srp 2017 20:19:19

Zdravím,
vyskytol sa mi nasledujúci problém:
na stránkach máme nainštalovaný WordPress a je som sa rozhodol nainštalovať tam aj phpBB... kvôli php verzii som zvolil 3.1.11. Súbory som nahral do podpriečinka phpBB3. Inštalácia prebehla bez problémov, avšak po jej ukončení a odstránení priečinka install mi vyskakuje chyba HTTP ERROR 500
skúšal som to už niekoľkokrát preinštalovať ale problém sa mi nedarí vyriešiť. Vo WP som doinštaloval aj plugin WP_w3all, ktorý sa mi podarilo aj nakonfigurovať, avšak problém stále pretrváva.
Prosím o radu kde by ešte mohol byť problém a možno aj postup ako ho vyriešiť :-)

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: HTTP ERROR 500 po inštalácii

Příspěvek od TheEilag » pon 07. srp 2017 1:08:20

Dobrý večer,

o jakou se jedná doménu? Možná by bylo lepší se obrátit na podporu poskytovatele hostingu, nejspíš bude problém právě tam.

S pozdravem
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

misso1302
Příspěvky: 2
Registrován: úte 01. srp 2017 20:10:21

Re: HTTP ERROR 500 po inštalácii

Příspěvek od misso1302 » pon 07. srp 2017 8:10:04

ďakujem, jedná sa o doménu na serveroch Slovenskej akadémie vied... tak teda skúsim naše výpočtové, len som chcel ísť za nimi s nejakým riešením, alebo bližšími informáciami :-)

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: HTTP ERROR 500 po inštalácii

Příspěvek od TheEilag » pon 07. srp 2017 20:13:56

Dobrý večer,

je mi líto, ale nemohu nijak dále poradit, je to totiž chyba v provozu serverů a tam opravdu naše možnosti nedosahují. :)
Držím palce, ať se fórum rozjede.

S pozdravem
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

Odpovědět