Nefunkční javascripty (bbcode, emoji, záložky..)

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Depotys
Podpora
Podpora
Příspěvky: 59
Registrován: stř 16. bře 2016 13:52:40
Bydliště: Teplice, ČR
Kontaktovat uživatele:

Nefunkční javascripty (bbcode, emoji, záložky..)

Příspěvek od Depotys » ned 20. bře 2016 15:32:44

VYŘEŠENO

Zdravím,

dnes jsem přesouval forum z domény A na doménu B. Přepsal v ACP všude starou adresu A na novou adresu B. Vše běží, až na javascriptové srandičky. To znamená, nefungují mi tlačítka pro BBcody, po kliknutí na emotikonu se nic nestane to samé pokud chci překliknout mezi záložkama | Možnosti | Přílohy | Anketa | při psaní / úpravě tématu.

Tehdy jsem tento problém řešil, ale léta jsem phpBB nepoužíval a již nevím kde byl problém a nedaří se mi nic kloudného naleznout. Může mě prosím někdo navést jak toto fixnout?

Používám phpBB 3.1.8 s češtinou od WebDeal (instalační balíček z phpbb.cz) a šablonu we_universal 2.4.5

Před přesunem vše fungovalo a reinstalace phpBB nehrozí, to mě ani neradte. :-D

Děkuji za případnou pomoc
Jirka

//EDIT: Tak koukám že BBCODES např. v ACP fungují, takže problém bude někde v šabloně. A zřejmě tam někde zůstala stará adresa např.?

//Vyřešeno: Přenahrál jsem nadřazený styl prosilver z originálního balíčku. A vše fičí jak má.
Za rok neaktivity se mě nakupilo dost soukromých zpráv, pokud je Váš problém stále aktuální neváhejte napsat znovu.

Odpovědět