Nefunkční javascripty (bbcode, emoji, záložky..)

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Depotys
Podpora
Podpora
Kontaktovat uživatele:

Nefunkční javascripty (bbcode, emoji, záložky..)

Příspěvekod Depotys » ned 20. bře 2016 15:32:44

VYŘEŠENO

Zdravím,

dnes jsem přesouval forum z domény A na doménu B. Přepsal v ACP všude starou adresu A na novou adresu B. Vše běží, až na javascriptové srandičky. To znamená, nefungují mi tlačítka pro BBcody, po kliknutí na emotikonu se nic nestane to samé pokud chci překliknout mezi záložkama | Možnosti | Přílohy | Anketa | při psaní / úpravě tématu.

Tehdy jsem tento problém řešil, ale léta jsem phpBB nepoužíval a již nevím kde byl problém a nedaří se mi nic kloudného naleznout. Může mě prosím někdo navést jak toto fixnout?

Používám phpBB 3.1.8 s češtinou od WebDeal (instalační balíček z phpbb.cz) a šablonu we_universal 2.4.5

Před přesunem vše fungovalo a reinstalace phpBB nehrozí, to mě ani neradte. :-D

Děkuji za případnou pomoc
Jirka

//EDIT: Tak koukám že BBCODES např. v ACP fungují, takže problém bude někde v šabloně. A zřejmě tam někde zůstala stará adresa např.?

//Vyřešeno: Přenahrál jsem nadřazený styl prosilver z originálního balíčku. A vše fičí jak má.
PHP, MySQL, Nette, JavaScript, jQuery, CSS3, HTML5, TW Bootstrap, Wordpress, PHP-Fusion, phpBB, Opencart etc.

Zpět na „phpBB Podpora“