Stránka 1 z 1

Prosilver Negativus a Prosilver Negativus Angustus

Napsal: úte 10. črc 2012 16:34:13
od leschek
Prosilver Negativus

Název stylu: Prosilver Negativus

Autor: leschek

Verze stylu: 1.0.0

Verze phpBB: 3.0.10

Založeno na stylu: Prosilver

Popis: V podstatě se jedná o invertovaný Prosilver (negativ Prosilveru).

Proč? Chtěl jsem nějaký tmavý styl, a protože je Prosilver světlý, napadlo mě zaeexperimentovat a udělat jeho negativ (proto ten název). Tak jsem jen tak ze zvědavosti invertoval všechny hodnoty v css souborech, tlačítka a ikony a po nahrání na server zjistil, že se mi styl líbí.

Skrýnšot:
Obrázek

Demo: Nainstaloval jsem oba styly na svoje fórum s překladama MODů. Na hlavičce fóra je možnost změny stylu. Pokud budete chtít styl otestovat odesláním příspěvku, použijte prosím testovací fórum.

Odkaz na stažení: Styl je možno stáhnout v příloze na konci tohoto příspěvku. Styly obsahují česká a anglická tlačítka. Slovenská tlačítka a některé invertované MODy najdete v samostatných souborech. Taky jsou tam kontaktní ikony s normálníma barvama, ale invertovaným pozadím (negativní ikona pro ICQ se nemusí každýmu líbit).

P.S. Kdybyste měli pocit, že podobný styl už existuje nebo to není styl, ale jen barevná varianta Prosilveru, tak styl klidně smažu.

Prosilver Negativus Angustus

Název stylu: Prosilver Negativus Angustus

Autor: leschek

Verze stylu: 1.0.0

Verze phpBB: 3.0.10

Založeno na stylu: Prosilver

Popis: Užší verze stylu Prosilver Negativus

Re: Prosilver Negativus a Prosilver Negativus Angustus

Napsal: pon 16. črc 2012 9:56:47
od Senky
Fuha, nie je to zlé, avšak myslím, že si zabudol na kontrasty - v originálnom prosilveri sú dobré, avšak v tvojom štýle mať čierny podklad a výraznú zelenú robí text veľmi ťažko čitateľným a iritujúcim... aspoň mne.

Re: Prosilver Negativus a Prosilver Negativus Angustus

Napsal: pon 16. črc 2012 15:08:41
od leschek
Díky za komentář. Myslíš text na tlačítkách? Jestli ano, tak mě se docela líbí, ale můžu zkusit udělat další set s jinou barvou textu (já je v podstatě jen invertoval).