Závazná pravidla serveru phpBB.cz

Přečtěte dříve než něco napíšete!
Zamčeno
ameeck
Příspěvky: 6425
Registrován: ned 06. lis 2005 1:00:00

Závazná pravidla serveru phpBB.cz

Příspěvek od ameeck » stř 22. lis 2006 18:33:17

Závazná pravidla serveru phpBB.cz

1. Registrace a uživatelské účty
a. Tato služba je poskytována zdarma a nejsou požadovány žádné členské příspěvky nebo poplatky.

b. Uživatel je povinen při registraci zadat platné a pravdivé údaje

c. Administrátoři si vyhrazují práva kdykoliv vyloučit uživatele, smazat jeho příspěvky, popř. jinak omezit uživatele, při porušení jakéhokoliv z uvedených bodů

2. Přispívání na fóru a podpora
a. Uživatel se zavazuje přispívat obsah relevantním k tématice daného fóra, administrátor může kdykoliv bez udání důvodu mazat příspěvky uživatelů, pokud to shledá za nutné

b. Uživatel se zavazuje nepřispívat pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, obscenním, vulgárním, zastrašujícím, sexuálně orientovaným nebo jakýmkoliv jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, České republiky, kde sídlí phpBB.cz, nebo platné mezinárodní právo.

c. Dříve než založíte nový topic / thread (dále téma), použijte funkci Hledat a zjistěte si, zda daný problém zde nebyl již někde řešen.

d. Při zakládání témat s žádostmi o pomoc se snažte vystihnout jeho název odpovídající vašemu problému. Témata typu "Pls pomozte", "POMOOOC!!", "Poraďte" a podobně budou nemilosrdně mazána.

e. Dbejte prosím na dobré mravy a také na to, že ne každý je v oboru znalý a zkušený.

f. Nepoužívejte citace vně citací (tzv. mnohonásobné citace). Nahrazujte je jiným způsobem (například třemi tečkami "..."). Mnohonásobnou citaci je možno výjimečně použít pouze v případě, že se jedná o podobný dotaz, na který byste odpověděli dvakrát stejnou větou.

g. Platí přísný zákaz veškerého SPAMU a OT(OffTopic - příspěvek, který se netýká probíraného tématu). SPAMem jsou rozuměny příspěvky typu "Thx.", "goood", a podobné příspěvky bez věcného obsahu a cílené propagace cizích stránek. Hovoříme-li o "OT" tak nezapomínejte, že autora překladu, hacku, modu apod. zajímají spíše konstruktivní vyjádření k jeho práci, která jsou užitečná v mnoha směrech pro další možné úpravy.

h. Na fóru je přísný zákaz zveřejňování odkazů na stránky, které se zabývají warez tématikou, vč. čistě informativních prezentací. Porušení tohoto pravidla se bere jako zvláště závažné a může být důvodem vašeho okamžitého vyloučení z tohoto fóra.

i. Příspěvky se zbytečným formátováním (tučný, veliký nebo barevný text) budou upraveny a formátování z nich odstraněno.

j. Zákaz napadání jakéhokoli uživatele na tomto fóru; sprostých a vulgárních projevů; rasové, náboženské, sexuální a jiné diskriminace a porušování platných zákonů České republiky.

k. Není dovoleno žádat o podporu týmu přes soukromé komunikační kanály. Podpora je poskytována pouze na fóru v odpovídajících sekcích.

3. Podpora, právní záležitosti, avatary a podpisy

a. Všechny materiály, které vytvořila skupina phpBB.cz(členové v moderátorských skupinách), lze šířit jen s uvedením původního autora a url http://www.phpbb.cz

b. Podpora bude poskytována pouze fórům, které mají uvedený copyright phpBB Group v patičce svého fóra.

c. phpBB je poskytováno pod licenci GNU/GPL a je nutné dodržovat její pravidla při další distribuci vámi upravených verzí.

d. Podpora není poskytována fórům, které podporují, obsahují nebo uvádějí odkazy na fóra, prezentace nebo soubory zabývající se tématikou warez. Toto pravidlo je uplatněno v širokém rozsahu a diskuze na toto téma se nepovolují.

e. Uživatel si může zvolit avatar o maximální velikosti 90x90 pixelů, pokud Moderátor nebo Administrátor neurčí jinak.

f. Podpora je poskytována fórům, které jsou aktualizované na poslední verzi, viz. https://www.phpbb.com/downloads/

g. Podpis:
V podpisu je povolen pouze obyčejný text bez obrázků
Komerční odkazy nejsou povoleny, kromě výjimek udělených týmem, odkazy na nekomerční stránky jsou povoleny, maximálně však tři.
Není povoleno obarvovat nebo zvětšovat text nad normální(100) velikost.


KAŽDÝ UŽIVATEL JE POVINEN DODRŽOVAT TATO PRAVIDLA. PŘI JEJICH PORUŠENÍ HROZÍ TRVALÉ VYLOUČENÍ Z FÓRA (BAN).
POZN.: Administrátoři a moderátoři si vyhrazují právo kdykoli tato pravidla upravovat a měnit podle potřeb fóra.
25.02.2006.13:40 aktualizoval a zpřehlednil Raziel-CZ
17.11.2006.17:30 aktualizoval a sjednotil Ameeck.
12.5.2007.18:25 aktualizoval Ameeck.
24.7.2007.11:55 aktualizoval Ameeck. Upřesnění (ne)podpory warezu.
25.1.2009.14:35 aktualizoval Ameeck. Není podpora přes SZ
12.3.2012.6:30 aktualizoval WhiteWolfSix. Upřesnění (ne)podpory neaktualizovaných fór.
22.7.2018.22:50 aktualizoval TheEilag. Oprava gramatických chyb.
12.7.2020.1:22 aktualizoval TheEilag. Oprava nefunkčního odkazu.

Zamčeno