Google překlad phpBB

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
Theoderic
Příspěvky: 42
Registrován: pon 09. dub 2007 14:47:40

Google překlad phpBB

Příspěvek od Theoderic » pon 12. led 2015 9:47:26

Zdravím,

mám takový velký dotaz a prosbu. Jde o to, že máme multikomunitní forum a lidi píšou jak česky tak anglicky do for, kde je to třeba pro jiný jazyk a prostě si to hodí do překladače a odpoví ale už v angličtině nebo v češtině :) Dotaz zní, zdali existuje nějaká možná uprava pro phpbb, kde by bylo automatické rozpoznání jazyka v topiku a ten by si člověk mohl přeložit do svého jazyka popř google by to přeložil po kliknutí "Automatiky do english" automaticky. A člověk by už jen četl. sice s chybama ale aspoň nějak..

Na netu sem našel od google jistý .api ale když sem na něj klikal, tak již nebyl funkční viz - https://translate.google.com/manager/website/

Mohl bych vás tady poprosit o nějaké užitečné odkazy, co by mi mohlo pomoct?

Velice děkuji.

Theoderic
Příspěvky: 42
Registrován: pon 09. dub 2007 14:47:40

Re: Google překlad phpBB

Příspěvek od Theoderic » pon 12. led 2015 10:33:34

Tak sem to nakonec vyřešil implementací tohoto widgetu. je to opravdu super a funguje jak má. Přikládám odkaz, kdyby někdo taky hledal :-)

Widget - http://www.bing.com/widget/translator

Zamčeno