Po obnově databáze zmizi tabulka

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
kafčo
Příspěvky: 22
Registrován: úte 07. říj 2008 10:03:22

Po obnově databáze zmizi tabulka

Příspěvek od kafčo » úte 29. pro 2015 3:46:26

Mám verzi fora 3.0.12 a následujicí problém.
Forum je plně funkční a nemá žádný problém, do okamžiku než provedu obnovu databáze z uložené zálohy.
Obnova se zdá podle času trvání, že proběhne celá, ale končí bílým monitorem. Po otevření fora se zdá na první pohled, že je forum v pořádku. Ovšem při snaze otevřít nějaké téma, to vypíše toto
Všeobecná chyba.txt
(835 bajtů) Staženo 144 x
. Přesně tomu nerozumím, ale pochopil jsem, že chybí v DB tabulka profile_fields. Takže jsem po tom šel dál a opravdu po obnovení databáze tato tabulka z databáze zmizela. Takže jsem po tom šel dál a podíval se na uložený soubor DB. Tam tato tabulka je. Takže jsem vydedukoval, že se tato tabulka ze zálohy z nějakého důvodu do DB nevloží. Mohl by mě někdo poradit na co se dál zaměřit a kde dál hledat? Z jakého důodu se tak děje? Přikládám ještě tabulku profile_fields z uložené zálohy.
Přílohy
Table.txt
(2.63 KiB) Staženo 136 x

kafčo
Příspěvky: 22
Registrován: úte 07. říj 2008 10:03:22

Re: Po obnově databáze zmizi tabulka

Příspěvek od kafčo » úte 29. pro 2015 7:32:16

Hledám další nějaké souvislosti a náhodou jsem přišel na to, že pokud zvolím pro zálohu 30 tabulek z DB, tak po provedení obnovení DB je všechno OK. To znamená po obnovení těch 30ti zálohovaných tabulek, vyskočí na konci zelená hláška, že Databáze byla úspěšně obnovena.
Když zvolím pro zálohu 50tabulek z DB, tak po provedení obnovení to končí bílým monitorem, ale žádná tabulka v DB nechybí. Tak nevím jestli má význam hledat od které tabulky se to chová nekorektně.
momentálně toho mám už dost a tak pokračování příště. :-)

Kdyby někoho něco napadlo, na co se zaměřit, budu rád. Zatím v podstatě jen tápu.

Zamčeno