phpBB2 na FORPSI diakritika se chova divne

Máte nějaký problém s phpBB2 fórem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.
mech1
Příspěvky: 7
Registrován: stř 18. dub 2007 8:11:37

phpBB2 na FORPSI diakritika se chova divne

Příspěvek od mech1 » úte 19. črc 2011 11:07:16

Ahoj,

jsem si vedom toho, ze podpora phpBB2 je ukoncena, ale uz jsem tak zoufaly, ze delam zoufaly cin :-C
Po zmene serveru na FORPSI prestala fungovat cestina. Dusuji se ze zmenili jen PHP servery a ne MySQL.

Problem se tyka jen tabulky phpbb_posts_text. Vsechny ostatni (vcetne phpbb_categories, phpbb_forums, phpbb_privmsgs_text, phpbb_topics) jsou vporadku, jak se muzete presvedcit na papirovemodelarstvi.

Nejdrive jsem samozrejme hledal a cetl, nejvice na Oprava kódování a diakritiky pro převod phpBB.

Zacal jsem s mysql_query( "SET NAMES latin2"); v mysql4.php coz zaclo zobrazovat dobre zobrazovat vlakna, nazvy prispevku a nove prispevky. Jenom ne stare.
Pres phpMyAdmin v databazi, at delam co delam, nevidim spravne znaky. Nicmene stare prispevky vidim s otaznickem misto nekterych znaku a nove prispevky vidim se ctvereckem.
Kdyz vyexportuju tabulku ven a nahraju ji na lokalni server, tak byt mam SQL nastavene uplne stejne a mam stejne soubory, tak s cestinou problem neni.

Odhaduju, ze je tedy nekde problem na FORPSI v PHP, jenze si neumim vysvetlit, proc se to boha jeho tyka jen tabulky phpbb_posts_text a ne vsech ostatnich?!
Nechapu proc se mi nedari import jednoho prispeveku v phpMyAdminu pomoci SQL prikazu (ze zalohy pomoci dump).

phpBB 2.0.22
MySQL 4.1.21-standard
phpMyAdmin 2.6.4-Forpsi
hosting FORPSI
kodovani tabulek latin2
rozhrani FORPSI phpMyAdmin
obsah tabulky phpbb_posts_text

Za jakoukoliv radu predem dekuji
mech1

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: phpBB2 na FORPSI diakritika se chova divne

Příspěvek od WhiteWolfSix » úte 19. črc 2011 12:44:51

Je mi ľúto, ale podpora phpBB2 sa už dávno skončila. Problémy s nekorektným zobrazovaním diakritiky bol jeden z mnohých dôvodov prechodu na phpBB3
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Zamčeno