Nainstaluju modifikace !

Zde najdete poptávku a nabídku pracovních příležitostí pro své projekty a fóra

danti
Příspěvky: 2618
Registrován: pon 12. led 2009 20:57:21

Re: Nainstaluju modifikace !

Příspěvek od danti » pát 05. úno 2010 8:12:02

WhiteWolfSix píše:8-| Sakra, tuším sa roztrhlo vrece s odborníkmi na inštaláciu MODov a my z podpory nebudeme mať o chvíľu čo na práci. :)) :D
No presne tak ale ja by som to troska inaksie povedal .Prace by aj bolo len troska menej by sa patrilo odfajcievat ludi tipu: Hladaj, Pouzi google, a tie hadky mas warez uz neviem presne ktora tema to je ale len zakladatelov prispevok o pomoc bol zrozumitelny a potom dve strany tipu mas warez ,odkaz na stranku , kto iny by potrboval abecedu ak nie warez az to nakoniec zakoncil diplomaticky ameeck nebit jeho tak sa tam hadate ci ma warez alebo nie hadam doteraz :D :D

gapson
Příspěvky: 176
Registrován: ned 10. čer 2007 18:38:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Nainstaluju modifikace !

Příspěvek od gapson » pát 05. úno 2010 9:24:58

Danti, keby každý žiadal o pomoc, tak ako má a aj s odkazom na stránku, tak by to problém nebol.Témy typu "Nejde mi fórum, čo mám robiť?" sa na podporách nájdu každý den.Polovica témy je potom len ťahanie informácií od užívatela, o čo vlastne ide.
Ja sám každú jednu modifikáciu nainštalujem najprv na skúšobné fórum(ideálne je na identickú kópiu, kde ho aj odskúšam) a až potom naostro.Keby ludia neboli lenivý...
Druhá vec je, že pomaly každý kto zistí, že inštalovanie modifikácií nie je až taká veda si myslí že sa na tom hned nabalí.
Stačí jedna chýbajúca(alebo navyše) úvodzovka v kóde a je v pr..li.A nehovorím už o tom,ked je potrebné ten mod trocha upraviť => ďalšia kopa príspevkov na podpore.
danti píše:kto iny by potrboval abecedu ak nie warez
Tiež by som ju mohol použiť a nemám warez. ;-)

danti
Příspěvky: 2618
Registrován: pon 12. led 2009 20:57:21

Re: Nainstaluju modifikace !

Příspěvek od danti » pát 05. úno 2010 10:07:54

gapson píše:Danti, keby každý žiadal o pomoc, tak ako má a aj s odkazom na stránku, tak by to problém nebol.Témy typu "Nejde mi fórum, čo mám robiť?" sa na podporách nájdu každý den.Polovica témy je potom len ťahanie informácií od užívatela, o čo vlastne ide.
Ja sám každú jednu modifikáciu nainštalujem najprv na skúšobné fórum(ideálne je na identickú kópiu, kde ho aj odskúšam) a až potom naostro.Keby ludia neboli lenivý...
Druhá vec je, že pomaly každý kto zistí, že inštalovanie modifikácií nie je až taká veda si myslí že sa na tom hned nabalí.
Stačí jedna chýbajúca(alebo navyše) úvodzovka v kóde a je v pr..li.A nehovorím už o tom,ked je potrebné ten mod trocha upraviť => ďalšia kopa príspevkov na podpore.
danti píše:kto iny by potrboval abecedu ak nie warez
Tiež by som ju mohol použiť a nemám warez. ;-)
ked citujes cituj vsetko a nechitaj sa par slov ja som nenapisal kto iny by potrboval abecedu ak nie warez ja som to vtom prispevku rozobral ako sa hadaju koli posranej abecede a namiesto dvojstraneho hadania tam mohol niektory znich tomu doticnemu pomoct

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: Nainstaluju modifikace !

Příspěvek od WhiteWolfSix » pát 05. úno 2010 10:25:18

Kľud chlapci, toto nie je priestor na hádky.
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Facír
Příspěvky: 123
Registrován: úte 10. lis 2009 18:34:17

Re: Nainstaluju modifikace !

Příspěvek od Facír » pát 26. úno 2010 2:37:22

Gistr22 píše:Ahoj všem nainstaluju Vám modifikace za cenu jakou mi nabídnete nejsem drahý takže klidně písněte sem a já se Vám ozvu do 24hodin

Instaluju všechny modifikace ;-)
Tak nám tu ukaž nějakou referenci. Dej sem třeba dva odkazy na fóra, kde jsi instalaci nějakých modifikací prováděl. A nezapomeň uvést, o jaké modifikace se jednalo ;-)

Odpovědět