Kritika webu www.novagas-kudr.webnode.cz

Místo pro dotazy, které se netýkají phpBB, ale mají něco společného s webovými technologiemi, skriptovacími jazyky anebo překládáním.
Odpovědět
kudrik

Kritika webu www.novagas-kudr.webnode.cz

Příspěvek od kudrik » stř 30. led 2019 19:05:22

Dobrý den,
chtěl bych vás poprosit o konstruktivní kritiku webu https://novagas-kudr.webnode.cz/ . Jak web na Vás působí či co se vám líbí, co nelíbí a proč a co byste změnili?
Hlavním účelem webu je jako doplněk k prodeji v kamenném obchodě, aby se popřípadě mohli např. zákazníci předem podívat na naše zboží.
Budu rád za každý poznatek.

Uživatelský avatar
R3gi
Překladatel
Překladatel
Příspěvky: 75
Registrován: sob 20. čer 2015 13:54:15

Re: Kritika webu www.novagas-kudr.webnode.cz

Příspěvek od R3gi » sob 02. úno 2019 19:06:14

Ahoj, web na mne působí zastaralým dojmem – nejspíše kvůli obrázkovému pozadí. Responsivita relativně OK, jen na mobilní verzi je oříznut název webu (je moc dlouhý). Oceňuji jednoduchost a přehlednost. Chybí mi tam vyhledávání – zejména pro e-shop. Třídění do kategorií je OK. Typografie a názvy produktů a popis obecně OK.

x-rated
Příspěvky: 122
Registrován: pát 06. úno 2015 22:02:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kritika webu www.novagas-kudr.webnode.cz

Příspěvek od x-rated » pon 04. úno 2019 19:03:22

mně se to teda vůbec nelíbí, vlastně je to jeden z nejhnusnějších webů, jaký sem za poslední dobu viděl :-( pokud je to kamenná prodejna, která většinu objednávek řeší přímo na prodejně, tak bych tohle hodně rychle smazal, než to někdo uvidí :-/ na každym rohu je vidět, že to někdo splácal s důrazem na co nejnižší cenu, je to odfláknutý, jak nejvíc to jenom odfláknout šlo
obchod s dlouholetou tradicí, kterej nemá dvě stovky ročně na vlastní doménu? to taky neni moc dobrá vizitka
zabugovaný zobrazení na mobilech, málo kontrastní texty, https certifikát pro vyvolání falešnýho pocitu bezpečnosti, přitom je to děravý jak cedník, viz https://www.ssllabs.com/ssltest/analyze ... webnode.cz, security headers na bodě mrazu, viz https://securityheaders.com/?q=novagas- ... directs=on
tohle je názorná ukázka, jak by žádnej web vypadat neměl :-|

Odpovědět