Stránka 1 z 1

Nepřečtené příspěvky-nové příspěvky, vyjmutí skupiny či subfóra

Napsal: čtv 13. zář 2018 12:53:01
od Rumlik
Zdravím,

dá se někde v nastavení u verze 3.0.14 pořešit vyjmutí části fóra(ideálně třeba několik subfór a jejich obsahu), aby se dění v nich nezobrazovalo pod odkazy: Vyhledat témata bez odpovědí • Zobrazit nepřečtené příspěvky • Zobrazit nové příspěvky • Zobrazit aktivní témata ?

Abych vysvětlil můj problém. Mám na fóru subfóra, která jsou určena čistě pro prodejce, kteří si v nich prezentují své produkty a jsou tedy velice aktivní(je to tak trochu řízený spam :)) ). Jejich posty ale zaplňují právě ony odkazy a běžní uživatelé pak mají velice ztížené procházení normálních "nepropagačních" postů od běžných uživatelů.

Odkaz na fórum: http://www.e-cigaretafans.eu/forum/

Re: Nepřečtené příspěvky-nové příspěvky, vyjmutí skupiny či subfóra

Napsal: sob 15. zář 2018 20:11:52
od Eva004
Nastavit oprávnění jsi zkoušel? Tím problém vyřešíš. U subfór nastavíš práva jen pro určité uživatele.

Re: Nepřečtené příspěvky-nové příspěvky, vyjmutí skupiny či subfóra

Napsal: pon 17. zář 2018 20:50:34
od Rumlik
V položkách: "Zobrazit nové příspěvky" a "Zobrazit aktivní témata" se mi to již podařilo odstranit(jde to nastavit přímo v nastavení subfór a jen jsem to přehlédl), ale nemohu pořádně nikde nastavit, aby se jakýkoliv post z daného subfóra nenačítal do: "Vyhledat témata bez odpovědí" a "Zobrazit nepřečtené příspěvky". Právama mohu jen ošetřit, že dané posty třeba některé skupiny nevidí, ale nejde mi nikde nastavit aby to bylo neviditelné právě jen v těch položkách: "Vyhledat témata bez odpovědí" a "Zobrazit nepřečtené příspěvky". Pokud totiž uživatel vstoupí do subfóra prodejce, tak tam ty posty musí být zase viditelné. Prostě nikde nevidím žádnou možnost, jak nastavit co se může do "Vyhledat témata bez odpovědí" a "Zobrazit nepřečtené příspěvky" načítat a co ne. Tam by se asi musel udělat zásah do kódu?

Re: Nepřečtené příspěvky-nové příspěvky, vyjmutí skupiny či subfóra

Napsal: úte 18. zář 2018 19:13:06
od Eva004
V takovém případě musíš provést zásah do kódu, ale je to riskantní.