Nelze se přihlásit na localhost

Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:-) :)) :-/ 8-) :D :-[ :evil: ;-) :-P :-( 8-| :eh: :-| ??? !!! *19* *20* :geek: :ugeek: :-D

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Nelze se přihlásit na localhost

Re: Nelze se přihlásit na localhost

od Payn » pát 24. kvě 2019 8:50:23

Serverovou aplikaci mate vlastni tvorbou nebo treti strany? Dale je potreba mit verejnou (statickou) IP adresu, jinak nebude mozne jej pouzivat online. Pokud ji nemate a nechcete mit forum verejne, prekonfigurujte nastaveni serverove aplikace, prupadne serveru samotneho.

Pokud jste si to vytvarela sama, prekontrolujte spravnost kodovani dane aplikace. Pokud je vse jak ma byt, zkontrolujte serverove nastaveni pro sessions a cookies.

Dejte vedet co a jak, pockam na odpoved.

Nelze se přihlásit na localhost

od Kattnienika » úte 21. kvě 2019 15:56:04

Ahoj,

Dneska jsem narazila na menší problém. Zprovoznila jsem si nejnovější phpBB na localhostu a vše proběhlo v pohodě. Až do okamžiku, kdy mě systém automaticky odhlásit a nyní se nemohu přihlásit zpět. Neustále je mi vracena chyba: Odeslaný formulář je neplatný. Zkuste jej odeslat znovu.. Nemá někdo s tímhle pár zkušeností?

Děkuji :-)

Nahoru