hledám antispam bot pro phpbb3

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
gabber
Příspěvky: 3
Registrován: sob 17. lis 2012 6:34:46

hledám antispam bot pro phpbb3

Příspěvek od gabber » sob 17. lis 2012 7:03:15

Zdravím...nedávno se mi stalo, že jsem navštívil své forum a bylo tam nějakých 330 nových členů>USA, a příspěvky reklamního typu... chci tomu dopředu zamezit... máte nějaký tip na mod? tady na stránce jsem vyplňoval hned dva antispamové formuláře...dá se něco takového sehnat a nainstalovat? popř kdyžtak jak na to ? díky předem za rady. gabber :-)

Aldemius
Příspěvky: 28
Registrován: sob 10. lis 2012 0:39:30
Bydliště: Špindlerův Mlýn
Kontaktovat uživatele:

Re: hledám antispam bot pro phpbb3

Příspěvek od Aldemius » sob 17. lis 2012 11:38:22

Dobrý den,

Zde na fóru se tento problém řešil již několikrát. Takže můžete zkusit pohledat.

Asi nejúčinější proti SPAM botům je do registrace vložit Otázku a Odpověď. To můžete provést v: Administrace fóra ---> Obecné ---> Konfigurace fóra ---> Obrana proti spamu.

Doporučuji ale vložit otázku jiného typu než 1+2. Takovou otázku SPAM boti rychle vyřeší. Vložte spíše nějakou otázku v českém jazyce s odpovědí kterou lidé uhodnout. Odpověď je pak sice jednoduchá, ale díky českému jazyku ji boti jen tak neprojdou, protože si nejdříve musí otázku přeložit z češtiny, vyřešit a pak odpověď zase přeložit do češtiny a díky kvalitě překladačů jim vyjde nesmysl.

gabber
Příspěvky: 3
Registrován: sob 17. lis 2012 6:34:46

Re: hledám antispam bot pro phpbb3

Příspěvek od gabber » sob 17. lis 2012 12:16:54

díky za radu... zatím jsem dal přísné registrační podmínky, ale nikde nemůžu v antispamu najít možnost zmněnit otázku...je tam jenom zatržítko povolit/zakázat..pomůžete mi? předem díky... gabber 8-)

PS: používám aktuální verzi phpbb3

Aldemius
Příspěvky: 28
Registrován: sob 10. lis 2012 0:39:30
Bydliště: Špindlerův Mlýn
Kontaktovat uživatele:

Re: hledám antispam bot pro phpbb3

Příspěvek od Aldemius » sob 17. lis 2012 12:41:41

Registrační podmínky vám proti registraci SPAM botů vůbec nepomohou.

Zde je náhled, kde se to dá najít:
Obrázek

gabber
Příspěvky: 3
Registrován: sob 17. lis 2012 6:34:46

Re: hledám antispam bot pro phpbb3

Příspěvek od gabber » sob 17. lis 2012 19:04:26

Díky.... zavařil jsem to botům... dal jsem tam takovou otázku, že to vyluští 6ti leté dítě, ale robot jak jste psal má drsnou cestu k úspěchu... ještě jednou díky... gabber :-D

Aldemius
Příspěvky: 28
Registrován: sob 10. lis 2012 0:39:30
Bydliště: Špindlerův Mlýn
Kontaktovat uživatele:

Re: hledám antispam bot pro phpbb3

Příspěvek od Aldemius » sob 17. lis 2012 19:16:23

Není vůbec zač. Ale doporučuji si upozornit na téma Jak se bránit proti spamerům. Narazil jsem na něj před chvílí a určitě vám doporučuji si ho pročíst.

Zamčeno