Sudoku 3.5.2 nezobrazují se čísla

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Sudoku 3.5.2 nezobrazují se čísla

Příspěvek od leschek » čtv 18. říj 2012 10:36:11

Já do serveru taky nevidím. To jsem vyčetl v podpoře MODu. Bylo tam několik příspěvků a celkově z toho vyznělo, že pokud nejsou chyby v instalaci, tak je to chyba serveru a špatné podpory AJAXu.
Ještě mě napadlo, že by to mohl být problém s jquery, kterých nemá být v souborech víc než jedna.
Pokud si za hosting platíš, tak jim můžeš napsat a zeptat se jich na podporu AJAXu - určitě se to bude hodit, protože v dalších verzích phpBB ho bude víc.

Uživatelský avatar
Max2005
Příspěvky: 95
Registrován: úte 12. čer 2012 16:29:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Sudoku 3.5.2 nezobrazují se čísla

Příspěvek od Max2005 » čtv 18. říj 2012 11:17:30

Já mám v overalu jen tyto a neumím si předtavit, jak to poupravit.

Kód: Vybrat vše

<script type="text/javascript" src="{T_SUPER_TEMPLATE_PATH}/styleswitcher.js"></script>
<script type="text/javascript" src="{T_SUPER_TEMPLATE_PATH}/forum_fn.js"></script>
<script type="text/javascript" src="https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.7.2/jquery.min.js"></script>
<script type="text/javascript" src="{T_SUPER_TEMPLATE_PATH}/reputation/reputation.js"></script>

Mimochodem kontaktoval bych tedy hosting jen co od nich tedy konkrétně mám požadovat já ani nevím jak to odborně nazvat.

Díky Max
Provozujeme cestovatelský web zaměřený na naší vlast s názvem Turistické informace aneb turistický průvodce naší vlastí

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Sudoku 3.5.2 nezobrazují se čísla

Příspěvek od leschek » čtv 18. říj 2012 11:59:23

Přepni si na sudoku a podívej se na zdrojový kód. Mělo by tam být jen jeden odkaz na jQuery

V tvém případě tam máš

Kód: Vybrat vše

<script type="text/javascript" src="https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.7.2/jquery.min.js"></script>
a pokud na stránce (v tom zdrojovém kódu) budeš mít ještě jeden, tak bys měl nají kde (pravděpodobně overall_header nebo overall_footer) a smazat ten s nižší verzí. Asi bych napřed zkontroloval tohle a pak teprve psal na hosting.

Uživatelský avatar
Max2005
Příspěvky: 95
Registrován: úte 12. čer 2012 16:29:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Sudoku 3.5.2 nezobrazují se čísla

Příspěvek od Max2005 » pát 19. říj 2012 8:50:30

je tam toto

Kód: Vybrat vše

<script type="text/javascript" src="./../styles/prosilver/template/styleswitcher.js"></script>
<script type="text/javascript" src="./../styles/prosilver/template/forum_fn.js"></script>
a ještě toto

Kód: Vybrat vše

<script type="text/javascript" src="./../sudoku/includes/sudoku.js"></script>
<script type="text/javascript" src="./../sudoku/includes/jquery-1.3.2.js"></script>
jen tedy opravdu nevim je mi to opravdu velmi trapné, ale dnse když sem zkusil dát zdroj stránky a při tom sem si jako vždy vezkoušel tak to nejednou funguje.

Přísahám bohu nic sem nedělal. Ale poslední dobou mi blblo přihlášení, na FTP tak jestli mi nečeti myšlenky a nedělali nějaké upgrade.

Takže diky snad už to pujde.
Provozujeme cestovatelský web zaměřený na naší vlast s názvem Turistické informace aneb turistický průvodce naší vlastí

Zamčeno