Chyba Header/Cookie?

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
Čali

Chyba Header/Cookie?

Příspěvek od Čali » čtv 12. črc 2012 13:49:24

Dobrý den, mám tu jeden menší problém, se kterým jsem se nikdy nestkal po instalaci phpBB3. Adresa webu je

Kód: Vybrat vše

www.ocemsemluvi.cz
název chyby je:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/25858/virtual/www/language/cs/viewforum.php:143) in /data/web/virtuals/25858/virtual/www/includes/functions.php on line 4668

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/25858/virtual/www/language/cs/viewforum.php:143) in /data/web/virtuals/25858/virtual/www/includes/functions.php on line 4670

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/25858/virtual/www/language/cs/viewforum.php:143) in /data/web/virtuals/25858/virtual/www/includes/functions.php on line 4671

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/25858/virtual/www/language/cs/viewforum.php:143) in /data/web/virtuals/25858/virtual/www/includes/functions.php on line 4672

Zkoušel jsem si najít podle řádků v kódu co to má bejt, je to konkrétně tuto:

header('Content-type: text/html; charset=UTF-8');

header('Cache-Control: private, no-cache="set-cookie"');
header('Expires: 0');
header('Pragma: no-cache');

Mohli by jste mi prosím poradit? Děkuji za Vaše odpovědi.

test123
Příspěvky: 186
Registrován: sob 17. pro 2011 19:51:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba Header/Cookie?

Příspěvek od test123 » čtv 12. črc 2012 16:59:39

Přeinstaluj fórum na úplně novou databázi nebo z tý co jsi instaloval smaž tabulky.

leschek
Příspěvky: 3017
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba Header/Cookie?

Příspěvek od leschek » čtv 12. črc 2012 18:01:02

Nedělal jsi nějaké úpravy? třeba instalace MODu a úprava jazykových souborů? Podívej se, jestli tam nemáš prázdný řádek před <?php nebo za ?> v language/cs/viewforum.php.

Čali

Re: Chyba Header/Cookie?

Příspěvek od Čali » čtv 12. črc 2012 18:33:35

Děkuji za odpověď, ta mezera byl celej problém... Takže problém vyřešen, díky moc !!! :))

Zamčeno