phpBB Social Network 0.6.2

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Max2005
Příspěvky: 95
Registrován: úte 12. čer 2012 16:29:52
Kontaktovat uživatele:

phpBB Social Network 0.6.2

Příspěvek od Max2005 » stř 04. črc 2012 12:47:09

Problémy s tímto módem.



Ahoj všem měl bych dotaz ohledně tohoto modu. Mám-li tento mód zakázaný po kliknutí v členech na kteréhokoliv člena vyvolá to obrazovku profilu, kde v případě instalované galerie se zobrazí osobní alba uživatele. V případě že však je sociální síť zapnutá, vrátí stejný postup obrazovku profilu uživatele v sociální síti, tedy zeď atd... jenže tam se již nezobrazují osobní alba.

Ať hledám, jak hledám v nastavení nenacházím nic co by připomínalo funkci rozlišení jestli sem v sekci sociální sítě nebo jen fóra.

Rád bych tedy porosil o radu, jestli je to jen nějaká volba nebo jak bych musel upravit kód díky.

Max
Provozujeme cestovatelský web zaměřený na naší vlast s názvem Turistické informace aneb turistický průvodce naší vlastí

leschek
Příspěvky: 3017
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: phpBB Social Network 0.6.2

Příspěvek od leschek » stř 04. črc 2012 13:55:25

Jestli to chápu dobře, tak chceš zobrazit poslední nebo náhodný obrázky z galerie v profilu uživatele v Soc. Netw. Dalo by se toho dosáhnout pomocí RRC-Configuratoru, který ti vygeneruje kód, který vložíš do souboru, ve kterém chceš galerii zobrazit.
Sám ale Soc. Netw. nepoužívám, tak jsem to nezkoušel.

Uživatelský avatar
Max2005
Příspěvky: 95
Registrován: úte 12. čer 2012 16:29:52
Kontaktovat uživatele:

Re: phpBB Social Network 0.6.2

Příspěvek od Max2005 » pon 09. črc 2012 8:39:10

Tak sice to vyzkouším mohlo by se to hodit na jiné věci, ale to jsem přesně nemyslel.

1. Nemám-li instalovanou, nebo mám vyplou sociální síť tak kliknu-li buď na členy a pak na jednotlivého člena nebo prostě kdekoliv ve foru na jakého koliv člena zobrazí se "prohlížení profilu" standardní obrazovka phpbb.

2. Pokud však mám instalovanou a zaplou sociální síť zobrazí se při stejném kliku na člena "Zeď" sociální sítě člena.

Já bych to chtěl striktně oddělit. Jsem-li ve foru chtěl bych aby odkaz byl přesměrován na viz 1.
Jsem li v sociální síti tak aby se odkazy přesměrovali na viz 2.

Nevím však jestli je to reálné.

Díky Max
Provozujeme cestovatelský web zaměřený na naší vlast s názvem Turistické informace aneb turistický průvodce naší vlastí

Zamčeno